WIZYTÓWKA FIRMY

Jacek Legendziewicz Jordan Group

Jacek Legendziewicz Jordan Group

ul. Gęsia 22A, 31-535 Kraków
branża: gastronomia, nieruchomości, turystyka imprezy masowe

Opis firmy

Tagi: hotel, noclegi, restauracja, catering, konferencje, transport, biuro podróży, gastronomia, turystyka


O firmie

Jordan Group to krakowska firma istniejąca na rynku od kilkudziesięciu lat. Aktualnie jest jednym z większych przedsiębiorstw turystycznych w województwie małopolskim. Początki Jordan Group to działalność turystyczno - transportowa. Obecnie flota Jordan Group Transport to ponad 30 pojazdów. Z upływem czasu działalność firmy rozszerzyła się o obiekty noclegowe, czyli Hotel**** Galaxy i Hotel*** Legend, Pokoje Gościnne Jordan, a także położony nad Jeziorem Czorsztyńskim Pensjonat Willa Jordanówka. Posiadamy również dwie restauracje w centrum Krakowa - Andromeda Alfa i Bistro Beta oraz kawiarnię Jordan Caffe. Jordan Group jest także organizatorem imprez, spotkań, konferencji, kongresów, wernisaży i wystaw. Ponadto Jordan Group to produkty marki WOWKrakow! pozwalające poznać z różnych stron Kraków. Jorda Group posiada liczne nagrody i certyfikaty m.in. Profesjonalny Organizator Konferencji – PCO i jest członkiem Krakowski Izby Turystyki, Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Polskiej Organizacji Turystycznej, Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce i Małopolskiej Izby Hotelarskiej „Gremium”.

TRANSPORT

Flota Jordan Group Transport to ponad 30 niezawodnych pojazdów. Wieloletnia obecność na rynku umożliwia nam również podjęcie współpracy z renomowanymi przewoźnikami na terenie całego kraju. Dzięki temu możemy zorganizować przewóz nawet kilku tysięcy osób, rozpoczynając usługę w dowolnym miejscu w kraju bądź zagranicą. Na Państwa życzenie możemy zapewnić opiekę pilota oraz zapewnić usługę cateringową. Nasze autobusy wyposażone są w system audio-video, klimatyzację, barek, toaletę, rozkładane siedzenia typu lotniczego, indywidualne oświetlenie i nawiewy powietrza. Autobusy obsługują wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy.
WOWKrakow! to kompleksowa oferta eventowa dla grup i gości indywidualnych. Dysponujemy 3 autobusami cabrio, ze składanym dachem. Klienci indywidualni mogą korzystać w WOWKrakow! w formule hop on hop off, wsiadanie i wysiadanie na dowolnym przystanku w ramach trasy. Dla grup organizujemy zarówno standardowe przejazdy po Krakowie z degustacją polskich win i serów, jak i imprezy integracyjne według różnych scenariuszów. Możemy przygotować program na zamówienie, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagającej grupy.

OBIEKTY NOCLEGOWE

Hotel**** Galaxy znajduje się w centrum Krakowa, nieopodal dzielnicy Kazimierz i najważniejszych obiektów konferencyjnych, takich jak ICE Kraków, Auditorium Maximum, Narodowe Centrum Kultury czy Tauron Arena. Posiada 205 pokoi o wysokim standardzie z widokiem na Wisłę. Hotel Galaxy to jeden z najlepiej zlokalizowanych i wyposażonych hoteli w stolicy Małopolski. Nowocześnie wyposażone centrum konferencyjne jest w stanie pomieścić aż 1000 osób. Dzięki przesuwnym ścianom, sale dostosujemy do Twoich wymagań, zapewnimy całe zaplecze sprzętowe. Chwile relaksu zapewni centrum rekreacyjne SPA&Wellness z basenem, saunami, gabinetami masażu oraz fitness roomem.

Hotel*** Legend jest idealnym miejscem dla osób chcących poczuć klimat starego Krakowa. Ponadto posiada dogodną lokalizację względem najważniejszych obiektów konferencyjnych, takich jak ICE Kraków, Auditorium Maximum, Narodowe Centrum Kultury czy Tauron Arena. Hotel w swojej ofercie posiada 100 komfortowych pokoi o trzech różnych kategoriach: Premium, Standard oraz Apartament. Łącznie są w stanie zakwaterować 190 osób. Z myślą o ludziach biznesu powstały nowoczesne sale konferencyjne, których profesjonalne wyposażenie pozwala na organizację konferencji i szkoleń na najwyższym poziomie.

JORDAN Pokoje Gościnne to obiekt z niepowtarzalnym klimatem i profesjonalną, przyjazną obsługą położony jest w dogodnej lokalizacji w centrum miasta, w sąsiedztwie największych atrakcji turystycznych. Posiada 25 komfortowych pokoi (1, 2, 3 - osobowych) - kompleksowo wyposażonych, na poziomie standardów europejskich, które zapewniają wypoczynek i możliwość pracy, w 3 kategoriach: Economic, Standard i Standard Plus.

RESTAURACJE

Restauracja Andromeda znajduje się na I piętrze Hotelu Galaxy. Zapewniamy konferencyjne przerwy kawowe w równych wariantach dostosowanych do potrzeb klienta. Nasi kucharze przygotują lunche i kolacje podczas konferencji zarówno dla małych grup szkoleniowych, jak i dla dużych konferencji do 400 - 600 osób. Do dyspozycji oddajemy powierzchnię restauracyjną, przeszklony taras oraz foyer, które mogą być przystosowane na potrzeby bankietów i gali. Oferujemy również usługi cateringowe poza obiektem. Oprócz tego Hotel Galaxy posiada restaurację Andromeda Alfa dla gości indywidualnych.

Bistro Beta znajdująca się w Hotelu*** Legend to przestronna i kameralna restauracja posiadająca przeszklone patio. To miejsce w którym po zakończonych szkoleniach można spróbować wykwintnych dań czy odprężyć się przy filiżance aromatycznej kawy.

KONFERENCJE

Hotel***Galaxy
Centrum konferencyjne w Hotelu Galaxy to łączna powierzchnia 1200 m2, na które składają się:
- Sala konferencyjna GALAXY 450m2 dla 500 osób w układzie teatralnym
- 6 niezależnych sal konferencyjnych A-MERKURY, B-MARS, C-JOWISZ, D-SATURN, E-URAN, F-NEPTUN łączących się w kilkanaście kombinacji o powierzchni od 42 do 215m2, mieszczących od 45 do 220 osób w układzie teatralnym
- Taras PLANETARIUM 300m2 – powierzchnia wystawiennicza do 20 stoisk lub bankietowa z parkietem i barem dla 160 osób
- FOYER 150m2 – rejestracja uczestników
- Restauracja ANDROMEDA 216 m2 dla 240 osób
- Sala konferencyjna GEMINI 350m2 dla 500 osób w układzie teatralnym
- Business Room 67m2 dla spotkań do 20 osób przy wspólnym stole
- Szatnia

Dzięki powyższym rozwiązaniom centrum konferencyjne w Hotelu Galaxy sprawdzi się jako:
- 2 sale plenarne na konferencje po 500 osób każda
- 10 niezależnych sal warsztatowych
- powierzchnia wystawiennicza z zabudowaniami dla 100 stoisk
- powierzchnia bankietowa z miejscem do tańca dla 600 osób

Hotel*** Legend
Biznesowe zaplecze hotelu składa się z trzech profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych przedzielonych foyer o łącznej powierzchni85 m2 . Są one w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt, klimatyzację, mają też dostęp do światła dziennego z systemem całkowitego zaciemnienia. W standardowym wyposażeniu sal znajdują się: ekran, rzutnik multimedialny, flipchart oraz dostęp do Internetu. Zapewniamy kompletną obsługę i pomoc w organizacji spotkań.

Zapraszamy do współpracy
ul. Gęsia 22A
31-535 Kraków