WIZYTÓWKA FIRMY

Cezary Stanisławek

Cezary Stanisławek "CZARBUD" USŁUGI REMO...

ul. Wolanowska 87D, 26-600 Radom
branża: automatyka elektronika, budownictwo - ciepłownictwo, budownictwo - obiekty wykończenia...

Opis firmy

Tagi: roboty ziemne, fundamenty, elewacje, termomodernizacje, posadzki, roboty wykończeniowe, układanie glazury, gładzie gipsowe, roboty elektryczne, roboty hydrauliczneCezary Stanisławek "CZARBUD" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE  O firmie

  Firma budowlana "CZARBUD" została założona w 2002 roku w Radomiu.
  Zrealizowała wiele inwestycji dla inwestorów prywatnych oraz prowadzących działalność gospodarczą, współpracowała z gminami województwa mazowieckiego, wykonując inwestycję z zamówień publicznych.
  Firma wykonywała wiele remontów budowlanych: budynków mieszkalnych, budynków przeznaczonych na działalność gospodarczą, obiektów szkolnych, przedszkolnych, hoteli.
  Bazując na bogatym doświadczeniu zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie robót budowlanych nowych, a także remontów czy modernizacji.
  Świadczymy usługi na terenie województwa mazowieckiego jak i na terenie całego kraju. W 2006 roku obiekt wykonywanay przez naszą firmę został uznany jako najładniejszy obiekt architektoniczny na terenie Radomia ( Cukiernia "Wasilewski" ).
  Na wszystkie roboty udzielamy gwarancji, posiadamy ubezpieczenie OC.

  Zakres wykonywanych robót:

  - roboty ziemne
  - fundamenty, roboty murowe, stropy
  - elewacje, ocieplenie budynków
  - wylewki, posadzki przemysłowe
  - roboty wykończeniowe, zabudowy g-karton
  - układanie glazury, terakoty
  - gładzie gipsowe, malowanie
  - roboty elektryczne i hydrauliczne

  Zapewniamy: optymalne wykorzystanie materiałów, odpowiednią organizację robót, stosowanie profesjonalnego sprzętu, optymalizacji czasu pracy, z zachowaniem zasad sztuki budowlanej, a wszystko z gwarancją profesjonalnej firmy.

  Nasze usługi świadczymy głównie na terenie województw mazowieckiego i świętokrzyskiego, jednak gotowi jesteśmy podjąć się zlecenia w dowolnej części Polski.

  Wszystkie nasze prace wyceniane są indywidualnie, w zależności od wielkości zlecenia oraz zastosowanych materiałów i technologii.

  Wykonujemy zarówno mniejsze usługi budowlane, jak i przedsięwzięcia zakrojone na szeroką skalę. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi budowlane konkurencyjne cenowo.


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Wolanowska 87D
26-600 Radom