WIZYTÓWKA FIRMY

GRUPA TSO Sp. z o. o.

GRUPA TSO Sp. z o. o.

ul. Piątkowska 112 A, 60-649 Poznań
branża: gastronomia, transport przewozy, turystyka imprezy masowe

Opis firmy

Tagi: turystyka, usługi turystyczne, touroperator, wycieczki, imprezy integracyjne, szkolenia, konferencjeGRUPA TSO Sp. z o. o.  O firmie

  GRUPA TSO – to firma działająca na rynku turystycznym od 1995 roku. Specjalizujemy się w turystyce biznesowej, wyjazdach motywacyjnych i integracyjnych dla firm, a także w wyprawach na największe i najważniejsze imprezy sportowe na świecie.

  Grupa TSO to nie tylko najwyższa jakość usług turystycznych, ale także szerokie grono zaufanych klientów, dużych, znaczących na rynku marek. Współpracujemy z wieloma partnerami na całym świecie, z liniami lotniczymi, sieciami hoteli, gigantami światowej turystyki. Wiemy jak zorganizować profesjonalną konferencję lub szkolenie, potrafimy zmotywować pracowników i zorganizować wyjazdy typu incentive, pomagamy szkolić pracowników z zakresu bezpiecznej jazdy, a także wspólnie z klientami pasjonujemy się sportem i organizujemy „wyprawy po emocje” – czyli wyjazdy na wielkie imprezy sportowe po największe emocje dla polskich kibiców.

  Grupa TSO to gwarancja udanego wyjazdu, profesjonalnej konferencji, owocnej integracji, a także… wielu pozytywnych emocji! Rozumiemy potrzeby nowoczesnego biznesu, Mamy doświadczenie, kontakty i wizje, które sprawiają, że decydując się na nas – stawiasz zawsze na sprawdzonego i rzetelnego partnera. Chcemy i potrafimy nim być!


  Misja Grupy TSO:

  Profesjonalizm w działaniu, doświadczenie w turystyce, zaangażowanie ludzi i najwyższa jakość usług – wszystko dla maksymalnej satysfakcji, komfortu, bezpieczeństwa i realizacji celów naszych klientów.


  ATUTY GRUPY:

  - Uznana marka w turystyce biznesowej, na rynku od 1995 roku
  - Czołowy touroperator biznesowy w Polsce
  - Członek Wielkopolskiej Izby Turystyki
  - Laureat Medalu Europejskiego za Bezpieczną Podróż (2008)
  - Certyfikat Wielkopolska Jakość 2003 i 2005
  - Partner światowych liderów turystycznych
  - Partner największych linii lotniczych
  - Operator na największych imprezach sportowych ostatnich 10 lat na świecie


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Piątkowska 112 A
60-649 Poznań