WIZYTÓWKA FIRMY

Bartosz Kosiński - Far Beyond Business

Bartosz Kosiński - Far Beyond Business

ul. Św Filipa 23/3, 31-150 Kraków
branża: nadzór doradztwo obsługa przedsięb., reklama prasa media, szkolenia edukacja tłumaczenia

Opis firmy

Tagi: szkolenia, projekty badawcze, projekty innowacyjne, szkolenia biznesoweBartosz Kosiński - Far Beyond Business  O firmie

  Jeśli coś zaczynasz, to zaczynaj to dobrze. To co zaczyna się dobrze, nigdy się nie kończy. To co się skończyło, nigdy naprawdę się nie zaczęło.

  Jeśli chcesz tworzyć, to twórz rzeczy, których jeszcze nikt nie stworzył. Jeśli masz szukać rozwiązań to znajdź najlepsze. Jeśli masz iść, to zajdź daleko. Jeśli masz inwestować, to znajdź ludzi, w których warto.

  Far Beyond Business – Naszą misją jest tworzenie kreatywnej przestrzeni dla rozwoju biznesu.

  Przedsiębiorstwo to nie tylko usługa i produkt, to nie tylko pracownik i właściciel. To także relacje między ludźmi, to także emocje, lojalność, empatia. To także wizja, kreatywność, atmosfera, dynamika, proces.

  To także przestrzeń wokół nas, środowisko w którym funkcjonujemy, ludzie, z którymi współpracujemy, to przekaz, to wizerunek, to system, którego jesteśmy częścią.

  Czasami, by dostrzec wszystko, co ma wpływ na Twój biznes, musisz spojrzeć z dalekiej perspektywy, sięgnąć Far Beyond Business.

  Realizujemy szkolenia rozwoju osobistego dla zespołów i kadry menadżerskiej, projekty badawcze i innowacyjne, w szczególności w zakresie nowych metod zarządzania i rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Szukamy możliwych płaszczyzn współpracy między biznesem a sektorem publicznym i pozarządowym, wdrażamy strategie społecznej odpowiedzialności biznesu, budujemy partnerstwa.

  Nie robimy tego wg schematów. Nie robimy tego dobrze. Robimy to najlepiej!

  Bo Sukces nie uznaje półsrodków!  O szkoleniach FarBB

  Seria „Biznes Art”

  Prowadzenie biznesu jest sztuką. By osiągnąć mistrzostwo, trzeba w finezyjny sposób łączyć wiedzę, doświadczenie, kompetencje, cechy osobowe, intuicję, a czasami także brawurę. Należy wciąż doskonalić swój warsztat, rozwijać umiejętności, nabywać nowe kompetencje.

  Razem z nami dowiesz się wszystkiego, co usprawni Twoje działania, zwiększy liczbę zadowolonych klientów i zjedna lojalnych pracowników. Seria „Biznes Art” jest przeznaczona w szczególności dla osób prowadzących działalność gospodarczą, kadry zarządzającej, studentów kierunków związanych z zarządzaniem.

  Bądź artystą w swojej firmie. Osiągnij mistrzostwo z Far Beyond Business.


  Seria „Trainee”

  Cykl szkoleniowy „Trainee” jest dedykowany aktywnym studentom. Tym ciekawym świata, ambitnym, odważnie myślącym o swojej przyszłości. W Far Beyond Business wierzymy, że kariera zawodowa to nie wszystko – razem z nami odkryjesz swoje talenty, znajdziesz czas na pasje, aktywnie odpoczniesz. W trakcie szkoleń pokażemy m.in. możliwości rozwoju, efektywnego przyswajania wiedzy, spędzania wolnego czasu twórczo i pożytecznie.

  Zostań Studentem Nowych Czasów. Zrób to z Far Beyond Business.

  Seria „Meritum”

  III sektor – dla jednych „terra incognita”, dla innych „chleb powszedni”. Seria „Meritum” jest dedykowana obu tym grupom. Razem z trenerami FarBB, doświadczonymi działaczami NGO, będziemy płynąć przez meandry zarządzania organizacją, unosić się na falach promocji i nie osiądziemy na mieliźnie finansów lub rachunkowości!

  Cykl szkoleniowy „Meritum” jest przeznaczony w szczególności dla osób zarządzających NGO, członków organizacji pozarządowych, wolontariuszy oraz innych aktywnych działaczy III sektora.

  Odkryj meritum trzeciego sektora z Far Beyond Business.


  Seria „Practitioner”

  Praktycznie, praktycznie i jeszcze raz praktycznie! To seria dla wszystkich tych, którzy mają dość suchych teorii, a chcą jedynie szlifować swoje umiejętności pod okiem trenera-specjalisty. Techniki sprzedaży, negocjacje i mediacje handlowe, efektywna komunikacja – to tylko niektóre propozycje w naszej kuźni ekspertów.

  Warsztaty „Practitioner” – praktycznie tylko w Far Beyond Business.


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Św Filipa 23/3
31-150 Kraków