WIZYTÓWKA FIRMY

ATHENA ART. Pracownia Projektowa inż. Ka...

ATHENA ART. Pracownia Projektowa inż. Ka...

ul. Kazanowskiego 24/20, 17-100 Bielsk Podlaski
branża: projektowanie/dokumentacja/architektura

Opis firmy

Tagi: opracowania projektowe, opracowania przedprojektowe, uzyskiwanie pozwoleń, projekty typowe, projekty architektoniczne, projekty konstrukcyjneATHENA ART. Pracownia Projektowa inż. Kamil Roszczyc  O firmie

  Działalność Naszej Firmy obejmuje wszystkie etapy opracowań projektowych, przedprojektowych, uzyskiwanie pozwoleń na budowę, sprzedaż projektów typowych, projekty zjazdów oraz przyłączy wod. - kan. i energ., doradztwo w procesie inwestycyjnym, nadzory autorskie, kierowanie budowami oraz wykonawstwo w zakresie budowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych w technologii tradycyjnej murowanej oraz innych budynków gospodarczych, inwentarskich, biurowych, hal przemysłowych, magazynowych i innych obiektów kubaturowych oraz usługi geodezyjne.


  OFERTA

  Projekty indywidualne dostosowane do Twoich potrzeb

  Oferujemy Państwu kompleksowe opracowania dokumentacji projektowej (architektonicznej, konstrukcyjnej oraz wielobranżowej), poczynając od wariantowych założeń koncepcyjnych poprzez pełno branżową dokumentację budowlaną i wykonawczą do projektów wnętrz. Projektujemy przy ciągłym współudziale inwestora starając się znaleźć optymalne rozwiązanie funkcjonalne, kosztowe oraz formalne obiektu. W trakcie realizacji, w ramach nadzorów autorskich, reprezentujemy inwestora na budowie w zakresie jej kontroli z projektem, prawidłowości oraz estetyki wykonania. Naszą pracę cechuje wysoka jakość, terminowość, doświadczenie i dbałość o bezpośredni kontakt z Klientem. Projekty wykonujemy opierając się na nowoczesnych ale sprawdzonych technologiach i materiałach.

  Nasze projekty są tworzone przez fachowców: architektów, konstruktorów, projektantów instalacji. Rysunki są precyzyjne i jednocześnie czytelne. Każdy projekt jest wykonany zgodnie z najnowszymi normami wynikającymi z prawa budowlanego.

  Zamawiając projekt indywidualny otrzymują Państwo komplet 4 egz. dokumentacji technicznej


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Kazanowskiego 24/20
17-100 Bielsk Podlaski