WIZYTÓWKA FIRMY

FH Gregorio

FH Gregorio

ul. 3-go Maja 24a, 43-450 Ustroń
email:  
branża: bhp bezpieczeństwo pracy, maszyny/urządzenia/mechanika, sprzęt szkolny dydaktyczny sportowy...

Opis firmy

Tagi: amortyzatory, rowery, motocykle, serwis produktów, autoryzowany serwis,FH GregorioO firmie:

Firma GREGORIO została założona w 1996 roku. Początkowa działalność firmy skupiała się na dystrybucji produktów włoskiej marki Rudy Project. Wzorowa współpraca z włoskim producentem zaowocowała otrzymaniem kolejnego przedstawicielstwa, najbardziej znanej marki amortyzatorów w świecie rowerów jak i motocykli – Marzocchi.

Równocześnie firma dołączyła do grona dystrybutorów produktów Formula – hamulców słynących z nietuzinkowego designu, jakości wykonania, pracy oraz bezawaryjności. W ostatnich latach oferta firmy poszerzyła się o produkty szwajcarskiej marki IXS.

Ze względu na popularność oferowanych produktów, podjęto decyzję o prowadzeniu szkoleń serwisowych dla współpracujących sklepów, aby udostępnić klienteli dobrze zorganizowaną sieć serwisów.

Firma zapewnia swoim klientom najwyższą jakość oferowanych usług i sprzedawanych produktów; kieruje się profesjonalizmem wynikającym z umiejętności i doświadczenia.

W 2009 r. przystąpiła do programu Rzetelna Firma, którego nadrzędnym celem jest szerzenie wśród polskich przedsiębiorców zasad etycznych związanych z praworządnością, rzetelnością, transparentnością i odpowiedzialnością w prowadzeniu biznesu.

Serwis

Prowadzimy specjalistyczny serwis produktów rowerowych Marzocchi oraz Formula, w zakresie którego organizujemy szkolenia dla przedsiębiorstw współpracujących z nami, które po ukończeniu szkolenia uzyskują status Autoryzowanego Serwisu. Zajmujemy się również podstawowym serwisem rowerów.

Zapraszamy do współpracy!

ul. 3-go Maja 24a
43-450 Ustroń