WIZYTÓWKA FIRMY

PHIN Consulting Sp. z o.o.

PHIN Consulting Sp. z o.o.

ul. Częstochowska 63, 93-121 Łódź
branża: budownictwo - obsługa, gastronomia, nadzór doradztwo obsługa przedsięb....

Opis firmy

Tagi: doradztwo europejskie, szkolenia, logistyka, projekty europejskie, fundusze UEPHIN Consulting Sp. z o.o.


Jesteśmy jedną z wielu firm działających w branży doradczo-szkoleniowej na terenie Polski... lecz jesteśmy jedną z nielicznych, która poszukuje nowych rozwiązań w dziedzinie kształcenia, szkolenia, szkolenia urzędników, podnoszenia kwalifikacji, rozwijania kompetencji osób dorosłych. Zespół firmy PHIN Consulting specjalizuje się również w kompleksowej obsłudze projektów inwestycyjnych dofinansowanych ze środków europejskich.

Nasze doświadczenie zdobyte na przestrzeni ostatnich lat w aplikowaniu o dostępne fundusze m. in. strukturalne w latach 2004 - 2006, Phare, Phare Strudel, Fiesta, Know-How Found gwarantuje profesjonalną pomoc. PHIN Consulting Sp. z o.o. powstała w 2005 r. w odpowiedzi na zaobserwowaną możliwość wprowadzenia nowych rozwiązań na rynku usług doradczo-szkoleniowych. Firmę tworzy zespół dynamicznych, ambitnych, wykształconych, wspieranych przez mentorów ludzi chcących wdrożyć autorskie, innowacyjne pomysły w Twojej firmie / organizacji.

Doradztwo europejskie

Zespół firmy PHIN Consulting specjalizuje się w kompleksowej obsłudze projektów inwestycyjnych dofinansowanych ze środków europejskich.

Nowe inwestycje, poszerzenie obszaru działalności gospodarczej, wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych, marketingowych, organizacyjnych. Na wszystko można uzyskać dofinansowanie. W grę wchodzi opracowanie wniosków unijnych w celu uzyskania dotacji oraz zarządzanie projektami europejskimi.

Szkolenia

PHIN Consulting Sp. z o.o. powstała w 2005 r. w odpowiedzi na zaobserwowaną możliwość wprowadzenia nowych rozwiązań na rynku usług szkoleniowych. Naszą Firmę tworzy zespół dynamicznych, ambitnych, wykształconych, wspieranych przez mentorów w obszarze rynku szkoleń, ludzi chcących wdrożyć autorskie, innowacyjne pomysły w Twojej firmie / organizacji.

Logistyka

Centrum Rozwoju Logistyki działające w ramach struktury PHIN Consulting oferuje specjalistyczne usługi w zakresie doradztwa logistycznego. Ten obszar naszej działalności związany jest z niezwykle prężnie rozwijącym się segmentem usług logistycznych i tym samym popytu na profesjonale doradztwo.

Dodatkowym atutem, który wyróżnia naszą ofertę na rynku jest fakt, iż nasze działania związane z rozwojem logistyki realizowane są przy wykorzystaniu unijnego wsparcia.


Zapraszamy do współpracy!
ul. Częstochowska 63
93-121 Łódź