WIZYTÓWKA FIRMY

CelluTherm Grzegorz Fleger

CelluTherm Grzegorz Fleger

ul. Wiatrakowa 31E, 47-400 Racibórz
branża: budownictwo - obiekty wykończenia, dekarstwo, ocieplanie budynków termomodernizacje

Opis firmy

Tagi: docieplenia stropodachu, natrysk pianki, ocieplenie poddasza, naprawa izolacji poddaszy, ocieplenie stropu piwnicy, termowizja
CelluTherm Grzegorz Fleger

Jesteśmy specjalistami od pneumatycznych oraz natryskowych izolacji termicznych. Lubimy naszą pracę, ponieważ nasi Klienci nie muszą się brudzić. Mamy przy tym mnóstwo zabawy i z ciekawością rozwiązujemy nowe zadania.

Nasi klienci muszą mieć korzyść, gdy od nas kupują. Jeśli nie zaoszczędzą na materiale, to ograniczą koszty eksploatacji, unikną kosztownych napraw lub pozbędą się opadów. Konkurujemy zaangażowaniem, profesjonalizmem i poświęceniem. Ciągle się uczymy, a więc nie oszczędzamy na kosztach szkoleń, targów i konferencji.

Bierzemy odpowiedzialność za usługi, które wykonamy. Dajemy gwarancję, że wykonana izolacja termiczna spełni swoją funkcję. Warto dodać, że jesteśmy nowocześni, a w związku dobieramy takich samych partnerów, którzy dysponują i wdrażają tylko najnowsze technologie. Ponadto dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem i nieustannie powiększamy nasz park maszynowy.

Zakres usług CelluTherm Grzegorz Fleger:

Docieplenie stropodachu

Jeśli szukasz firmy, która wykona ocieplenie stropodachu zadzwoń do nas już teraz. Wykonujemy izolacje termiczne tzw. docieplenia stropodachów metodą wdmuchiwania. Stosujemy granulat wełny, celulozy (Ekofiber) oraz granulat styropianu. Zapewniamy doświadczonych i odpowiednio wyszkolonych pracowników, którzy docieplanie stropodachów traktują nie tylko jako pracę, ale także jako wyzwanie.

Natrysk pianki

Ocieplanie pianką poddasza to najnowocześniejsza technologia wykonywania termoizolacji. Jest alternatywną dla powszechnie stosowanych materiałów termoizolacyjnych. Natrysk pianki poliuretanowej zapewnia większą skuteczność izolacji, lepszy mikroklimat pomieszczeń, komfort i trwałość lepszą niż wełna mineralna.

Ocieplenie poddasza

Budujesz dom i zastanawiasz się jak wykonać efektywne, skuteczne ocieplenie poddasza? Być może Twoi znajomi, którzy budowali dom przed Tobą opowiadali Ci o problemach, jakie mają z ociepleniem poddasza? My dajemy gwarancję, że wykonane przez nas ocieplenie poddasza spełni swoją funkcję i nie narazi Cię na koszty naprawy izolacji poddasza. przeprowadzimy ten proces krok po kroku tak, aby zagwarantować skuteczną izolację.

Naprawa izolacji poddaszy

Docieplenia poddaszy metodą wdmuchiwaną granulatu wykonywane są w kilkunastu różnych zastosowaniach. Jednak najczęściej, wykonuje się ocieplenie stropodachów metodą wdmuchiwania granulatu w budynkach wielo i jednorodzinnych, zarówno nowo powstałych, jak i starszych budynkach. Metoda sprawdza się w naprawie źle ułożonej izolacji termicznej dachów skośnych w już zamieszkanych domach.

Ocieplenie stropu piwnicy

W sytuacji, w której dramatycznie, z roku na rok rosną koszty ogrzewania, pilną potrzebą stało się ocieplenie stropu nad piwnicą. Dziś już powszechne stało się zwracanie uwagi inwestorów na odpowiednie ocieplenie stropu piwnicy. To często miejsce olbrzymich strat ciepła w termo modernizowanych już budynkach.

Termowizja

Zapraszamy do współpracy!
ul. Wiatrakowa 31E
47-400 Racibórz