WIZYTÓWKA FIRMY

Label Team Sp. z o.o.

Label Team Sp. z o.o.

Żelazna, ul. Boczna 14A, 49-120 Dąbrowa
branża: artykuły biurowe osprzęt biurowy, komputery informatyka internet, maszyny/urządzenia/mechanika...

Opis firmy

Tagi: systemy znakowania produktów, aplikatory etykiet, drukarki kodów kreskowych, przenośniki taśmowe, etykiety samoprzylepne
LABEL TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Od początku istnienia misją naszej firmy jest pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych ze znakowaniem produktów we wszystkich gałęziach przemysłu. Współpraca z tak renomowanymi firmami jak: AVERY-DENNISON, DATAMAX, DYMO, PRIMERA, SATO, THARO i TOSHIBA-TEC, ZEBRA pozwala nam dostosować ofertę do najtrudniejszych nawet wymagań.

Projektowanie i wdrażanie rozwiązań zarówno dla niewielkich firm, jak i naj-większych koncernów różnych branż, popieramy dokładną analizą potrzeb klienta i specyfiki środowiska, w którym nasze urządzenia i materiały będą pracować. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze, a zarazem optymalne ekonomicznie rozwiązanie. Fachowe wsparcie techniczne - począwszy od zaprojektowania systemu, poprzez instalację urządzeń, szkolenie, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - zapewni Państwu pełną satysfakcję z dokonanego wyboru.

Aby móc rozwiązać każde zagadnienie dotyczące znakowania, znajdziecie Państwo u nas także szeroka gamę urządzeń dodatkowych, takich jak: przenośniki taśmowe, podajniki etykiet i kartoników, czytniki kodów kreskowych, nawijarki etykiet itp. Doświadczona kadra, zaplecze warsztatowe, magazyn urządzeń i części zamiennych, szeroka gama materiałów eksploatacyjnych oraz szybki czas reakcji z pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie rodzaje etykiet, przywieszek i wszywek tekstylnych, taśm barwiących do drukarek etykiet i faxów, a także materiały eksploatacyjne do przemysłowych drukarek atramentowych.

Nasza oferta:

Drukarki Ink-Jet

- Drukarki małego pisma: Ci500, Ci700, Ci1000, Ci1000 Micro
- Materiały do drukarek Citronix: tusz w butelkach 473 ml, rozpuszczalnik CIJ 1006 (MAKE-UP) w butelkach 473 ml i 118 ml
- Zmywacz CIJ 1003 (MEK) w butelkach 1000ml

Drukarki etykiet

Drukarki etykiet to specjalistyczne drukarki do drukowania kodów kreskowych, informacji tekstowych, znaków graficznych na etykietach, przywieszkach lub wszywkach. Zasadniczą cechą tych urządzeń jest to, że posiadają pamięć FLASH w której na stałe zapisane są czcionki kodów kreskowych i czcionki tekstowe dzięki czemu dane do drukarki nie muszą być przesyłane jako grafika co skraca do minimum czas transmisji i przetwarzania danych. Dzięki temu, że czcionki kodów są na stałe zapisane w pamięci urządzenia użytkownik ma pewność że drukowane kody są zgodne ze specyfiką standardu danego kodu kreskowego a zatem są poprawne i będą czytane przez czytniki kodów kreskowych.

Aplikatory etykiet

Profesjonalne urządzenia renomowanego producenta Avery Dennison zaprojektowane do pracy w warunkach przemysłowych których zadaniem jest automatyczne naklejanie etykiet na opakowania lub gotowe wyroby bezpośrednio na liniach produkcyjnych. W naszej ofercie aplikatory 2 generacji - kompaktowe i niedrogie aplikatory ALS 104, które spełnią proste wymagania linii produkcyjnej, aplikator ALS 204 do bardziej złożonych i szybszych aplikacji, ALS 206 do etykiet o szerokości do 6", ALS 256 - wersja turbo aplikatora 206 o dużej prędkości aplikacji etykiet 6", oraz najszybsze urządzenie na rynku - ALS 306 - o modularnej budowie, kończąc na ALS 309, który umożliwia aplikacje etykiet o szerokości nawet do 9"! W naszej ofercie znajdują się również urządzenia aplikująco-drukujące ALX 92x, umożliwiające druk etykiet o szerokości 4", 5", a nawet 6", które następnie są naklejane na produkty podczas procesu produkcyjnego.

Systemy inspekcyjno-wizyjne

AVS-51xx jest inteligentnym i łatwym w użyciu urządzeniem przeznaczonym do wizualnej inspekcji i nadzoru jakości na liniach produkcyjnych. Jego zadaniem jest wykrycie elementów nie odpowiadających założonym kryteriom i odpowiednia reakcja na to zdarzenie.

System zawiera inteligentną kamerę wraz z modułem przetwarzania obrazu i po skonfigurowaniu może pracować samodzielnie bez użycia zewnętrznego komputera PC. Wbudowane algorytmy umożliwiają dostrajanie się do zmiennych warunków otoczenia. Zestaw sygnałów interfejsowych pozwala na zintegrowanie AVS-51xx z istniejącym systemem automatyki i nadzoru produkcji.

System AVS-51xx jest przeznaczony do:

- identyfikacji oznaczeń przedmiotów,
- inspekcji jakości nadruków,
- inspekcji jakości powierzchni,
- inspekcji długich przedmiotów,
- pomiarów geometrycznych,
- weryfikację kompletności detali,
- weryfikację położenia i orientacji detali,
- przekazania wyniku inspekcji do lokalnego systemu automatyki,
- niestandardowych analiz.

Szybkie przygotowanie i testowanie aplikacji przeprowadzane jest przy użyciu oprogramowania InspektAVS pracującego na komputerze PC połączonym interfejsem Ethernet z modułem AVS-51xx. Użytkownik ustawia parametry inspekcji w warunkach rzeczywistych pobierając obrazy referencyjne przedmiotów znajdujących się na linii produkcyjnej. Testowanie inspekcji dokonywane jest iteracyjnie w oparciu o przekazywane z systemu dane. Po jego zakończeniu system jest gotowy do samodzielnej pracy. Ponadto użytkownik ma możliwość elastycznego skonfigurowania sposobu reakcji systemu na wynik inspekcji.

Urządzenia dodatkowe

- podajniki etykiet i kartoników
- nawijarki etykiet, rozcinarki
- ręczne aplikatory etykiet
- czytniki kodów kreskowych
- przenośniki taśmowe
- czujniki optyczne

Oprogramowanie

Program Label Matrix

Program do projektowania etykiet z kodami paskowymi oraz integracji z innymi rozwiązaniami.
To oprogramowanie zapewnia obsługę ponad 1000 sterowników drukarek termicznych i termotransferowych (THT) oraz każdej drukarki działającej w systemie Windows. Umożliwia wykorzystanie całego potencjału urządzenia i drukowanie dużych nakładów etykiet w krótkim czasie. LABEL MATRIX sprawdza się w bardzo różnych zastosowaniach.

Program NiceLabel

Rodzina programów działających na platformie Windows 95/98/Me/NT4.0/2000/XP, przeznaczonych do projektowania i drukowania etykiet. Przy ich pomocy można tworzyć w bardzo prosty sposób dowolne projekty etykiet, zawierające tekst, grafikę, kody kreskowe, liczniki, aktualną datę i czas. Posiadają także kreatory ułatwiające min. projektowanie etykiet, wydruk i połączenie z bazą danych.

Wszystkie programy Nice Label mają przejrzysty i przyjazny interfejs użytkownika oraz całą gamę nowoczesnych narzędzi, które sprawiają, że projektowanie etykiet jest łatwe i szybkie. Programy posiadają polską wersję językową.

Program EASYLABEL®

EASYLABEL jest najnowszym dodatkiem do linii produktów oferowanych przez Tharo Systems Inc. Zaprojektowany z myślą o użytkowniku, uwzględnia pomysły i sugestie naszych klientów. EASYLABEL jest najprostszym w użyciu programem dostępnym na rynku do projektowania etykiet tradycyjnych i RFID. EASYLABEL 5 wykorzystuje wszystkie dostępne metody tworzenia projektów, ponadto ułatwia drukowanie, jest szybki i precyzyjny. Nie musisz być znawcą komputerowym żeby bezproblemowo obsługiwać kompleksowe wymagania w dziedzinie znakowania. EASYLABEL 5 zawiera kreator RFID i kreator EAN/UCC-128 żeby pomoc Ci w projektowaniu twoich etykiet.

Etykiety, wszywki, przywieszki

- etykiety papierowe
- etykiety foliowe
- tabliczki znam. i plomby gwarancyjne
- wszywki i etykiety tekstylne
- przywieszki, kartoniki, tagi

Taśmy barwiące

Powiedz nam jakie jest przeznaczenie oznaczeń, które będziesz wykonywać, jakiej drukarki używasz, a perfekcyjnie dobierzemy dla Ciebie zarówno taśmy barwiące jak i etykiety. Oferujemy tylko sprawdzone materiały eksploatacyjne najwyższej jakości, a powierzenie nam doboru taśm i etykiet pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze.

Taśmy termotransferowe (taśmy barwiące, ribbony, kalki) umożliwiają wydruk w drukarkach termotransferowych. Jest to specjalna folia pokryta jednostronnie barwnikiem, który pod wpływem ciepła wydzielanego przez punkty grzejne głowicy, przenosi zadruk na etykietę. Jako barwnik stosowany jest wosk, żywica lub ich połączenie. Zastosowany materiał ma wpływ na jakość i trwałość nadruku. W zależności od rodzaju taśmy barwiącej, nadruk może być odporny na ścieranie, zdrapywanie, działanie czynników atmosferycznych, środków chemicznych oraz piorących. Zastosowanie taśmy termotransferowej dobrej jakości, ma wpływ nie tylko na trwałość nadruku, ale także na żywotność głowicy drukującej.

Zapraszamy do współpracy!
Żelazna
ul. Boczna 14A
49-120 Dąbrowa