WIZYTÓWKA FIRMY

TECHMOT Sp. z o.o.

TECHMOT Sp. z o.o.

ul. Warszawska 19, 16-070 Choroszcz
branża: motoryzacja - części, urządzenia, usługi

Opis firmy

Tagi: części zamienne do ciagników, turbosprężarki, aparatura paliwowa, serwis diesel, regeneracja wtryskiwaczy
TECHMOT Sp. z o.o.

Firma TECHMOT sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku. Od początku w naszej ofercie znajduje się bogaty wybór części zamiennych i akcesoriów do ciągników, maszyn rolniczych oraz samochodów ciężarowych produkcji krajowej jak i zagranicznej. Wśród nich na szczególne uznanie zasługuje marka THM, której jesteśmy generalnym dystrybutorem.

Firma od zawsze starała się prowadzić politykę zadowolenia klientów.

Za najważniejsze cele stawiamy sobie:
- dostarczanie produktów tylko dobrej jakości
- indywidualny dobór cen poszczególnym klientom
- szybką reakcję na potrzeby klientów
- bardzo szeroki asortyment oferowanych towarów

W celu realizacji tych celów staramy się dobierać pracowników o dużej wiedzy merytorycznej, życzliwych, przyjaźnie nastawionych, którym sprawia radość kontakt z innymi ludźmi.

Chcemy być postrzegani jako firma serdeczna, współpraca z którą przynosi zadowolenie dla obu stron. Mamy nadzieję, iż się nam to udaje.

THM

Towary oznaczone znakiem firmowym THM, są to produkty o najwyższej jakości, przeznaczone dla klientów ceniących jakość, niezawodność, solidne i precyzyjne wykonanie.

Są one wykonywane przez fabryki, które posiadają najnowocześniejsze linie produkcyjne na świecie a proces technologiczny jest na najwyższym poziomie. Dzięki temu produkty cechowane marką THM nie odbiegają, a często przewyższają jakością produkty oryginalne. Dzięki temu zyskały one uznanie w całej Polsce jak i poza granicami naszego Państwa w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Białoruś, Azerbejdżan, Bułgaria, Węgry, Grecja, Niemcy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Litwa, Czech, Słowacja. Niemcy, Rumunia, Austria, Argentyna, Algieria, Iran, Egipt, Syria, Tunezja, Maroko, Nigeria, RPA, Kenia, Belgia, Irlandia, Wielka Brytania, Francja, Finlandia, Estonia, Holandia, Hiszpania.

Współpraca z kontrahentami z wielu krajów świata potwierdziła nam, że części zamienne THM doskonale sprawdzają się we wszystkich warunkach klimatycznych.

W chwili obecnej THM jest jedną wiodących marek w branży rolniczo- motoryzacyjnej. Lata doświadczeń pokazały nam że możemy z dumą i pełnym przekonaniem polecać swoje wyroby naszym klientom. Nie boimy się stwierdzić, że słyniemy z jakości naszych produktów i profesjonalnej obsługi.

Co oferujemy?

Nasz bardzo szeroki asortyment części zamiennych obejmuje pełną gamę części do ciągników rolniczych począwszy od elementów silnika, aż po akcesoria dodatkowe. Oferowane przez nas produkty dopasowane są do ciągników produkcji polskiej takich jak URSUS C-330, C-360, C-385, MF-3, a także zachodniej m.in. PERKINS, DEUTZ, CASE, JOHN DEER, MWM.

Co nas wyróżnia?

Oferujemy bardzo szeroką gamę produktów. Nasz asortyment obejmuje ponad milion części, dzięki czemu jesteśmy w stanie reagować na niemalże wszystkie potrzeby waszych klientów.

Korzyści

Dzięki temu, iż jesteśmy bezpośrednim importerem znanych producentów dobrych światowych marek, nasz klient jest pewien, iż otrzymuje towar najwyższej jakości.

Warunki dostawy

Posiadamy potężne zaplecze magazynowe i logistyczne, dzięki czemu większość sprzedawanych przez nas produktów jest dostępna „od ręki”, termin realizacji zamówienia jest bardzo szybki, a czas dostawy zwykle nie przekracza 24h.

Oferta TECHMOT Sp. z o.o.

Oferta firmy obejmuje:

- części i akcesoria
- opony
- aparaturę paliwową
- turbosprężarki
- serwis i regenerację turbosprężarek
- Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
- usługi serwisowe

Zapraszamy do współpracy!
ul. Warszawska 19
16-070 Choroszcz