WIZYTÓWKA FIRMY

Firma Handlowa Mogilmed s.c. Paweł Kraśn...

Firma Handlowa Mogilmed s.c. Paweł Kraśn...

Świerkówiec 49, 88-300 Mogilno
branża: artykuły biurowe osprzęt biurowy, automatyka elektronika, elektryka energetyka osprzęt...

Opis firmy

Tagi: komputery, kasy fiskalne, klimatyzacje, oprogramowanie, szkolenia
Firma Handlowa Mogilmed s.c. Paweł Kraśny, Beata Kraśna

Firma Handlowa "MOGILMED" działa na polskim rynku od 1994 roku. Przez ten okres zdobyła zaufanie około 1000 stałych klientów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego, pokonując konkurencyjne firmy miłą i fachową obsługą.

Firma zajmuje się sprzedażą kas, drukarek fiskalnych, komputerów, wag elektronicznych oraz sprzedażą oprogramowania finansowo - księgowego, medycznego, farmaceutycznego, itp. Wśród klientów F.H. "MOGILMED" znaleźli się właściciele sklepów, aptek, małych i średnich firm. Poza tym z naszych usług skorzystały: SP ZOZ w Mogilnie, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Jesteśmy autoryzowanymi dealerami m.in. takich firm jak: Z.U.K. ELZAB S.A. Zabrze - kasy i drukarki fiskalne, NOVITUS S.A. Nowy Sącz - kasy fiskalne, S.K.F. POSNET Warszawa - kasy i drukarki fiskalne, P.I. TORELL Pruszcz Gdański - kasy i drukarki fiskalne, klimatyzacje. KAMSOFT Katowice - oprogramowanie aptek, gabinetów lekarskich itp.

Zapewniamy 24-godzinny serwis. Siedziba firmy znajduje się w Świerkówcu (dojazd za Gimnazjum w Mogilnie). Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Towary

Jesteśmy autoryzowanymi dealerami m.in. takich firm jak: Z.U.K. ELZAB S.A. Zabrze - kasy i drukarki fiskalne, Novitus S.A. Nowy Sącz - wiodący producent i dostawca elektroniczno-informatyczny, zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagający pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu, - kasy i drukarki fiskalne.

Spółka ELZAB S.A. zajmuje się produkcją urządzeń fiskalnych i ma w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, jako że pierwsze kasy komputerowe zostały wyprodukowane w sierpniu 1992 roku na rynek angielski. Urządzenia te zostały dopuszczone do obrotu handlowego w 1993 roku jako pierwsze kasy fiskalne w Polsce. Firma natychmiast rozpoczęła kolejne inwestycje, aby dostosować wielkość produkcji do rosnącego popytu, wynikającego z wprowadzenia przepisów Ministerstwa Finansów. Wieloletnie doświadczenie Spółki ELZAB S.A. wpływa niewątpliwie na silną pozycję firmy na rynku. Potwierdzają to coroczne raporty Instytutu Rynku Elektronicznego. Wynika z nich, iż ELZAB utrzymuje pozycję lidera wśród kas i drukarek fiskalnych.

Firma Posnet istnieje od 1993 roku, a zatem od początku rynku fiskalnego w Polsce. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości urządzeń fiskalnych. W swojej ofercie posiada rozwiązania znajdujące zastosowanie w supermarketach, nie zapominając jednak o małych sklepikach i firmach usługowych. Ma również doskonałe rozwiązania dla firm poszukujących specjalizowanych urządzeń. Wśród licznych klientów jest wiele aptek, restauracji, fast-foodów.

Novitus S.A. jest wiodącym producentem i dostawcą elektroniczno-informatycznych, zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu. Od lat firma jest liderem na krajowym rynku urządzeń fiskalnych. Ponad 450 tysięcy kas fiskalnych działających na rynku to produkty Novitus. Produkty będące częścią oferty, z których skorzystali nie tylko klienci w naszym kraju, ale i wielu innych zakątkach świata (Novitus jest polskim liderem eksportu urządzeń fiskalnych). Produkty, które dzięki gęstej sieci dystrybucji, dają nowe możliwości zarówno drobnym przedsiębiorcom, jak i potężnym firmom. Produkty, które od kilkunastu lat cechuje nowoczesność, najwyższa jakość i niezawodność.

Oferta towarów obejmuje:

- kasy fiskalne
- drukarki fiskalne
- wagi elektroniczne
- materiały eksploatacyjne
- czytniki kodów kreskowych
- komputery i laptopy
- terminale płatnicze
- reduktory mocy

Usługi

Firma Handlowa MogilMed s.c. świadczy usługi z zakresu:
 • Serwisu sprzętu komputerowego m.in. instalacja oprogramowania, obsługa systemu Windows, wymiana, instalacja i modernizacja podzespołów, diagnoza komputera
 • Serwisu urządzeń fiskalnych - do najważniejszych usług zaliczamy okresowe przeprowadzanie konserwacji mechanizmów drukujących, co pozwala na obniżenie lub całkowite wyeliminowanie kosztów napraw związanych z ewentualnymi uszkodzeniami powstałymi na skutek zabrudzenia, czy zapylenia mechanizmu drukującego. Podczas konserwacji wszelkie zauważone nieprawidłowości w działaniu mechanizmu drukującego są usuwane
 • Serwisu sprzętu biurowego m.in. diagnoza i naprawa drukarek, niszczarek i urządzeń wielofunkcyjnych
 • Kompleksowej obsługi przy projektowaniu, tworzeniu i edycji stron WWW. Projekty stron internetowych wykonujemy z materiałów dostarczonych przez klienta (teksty, zdjęcia, logo) lub też opracowujemy je sami. Wygląd stron WWW dostosowujemy do potrzeb i upodobań klienta. Strony spełniają najnowsze standardy sieciowe
 • Dostępu do Internetu o najwyższej jakości. Instalujemy sieci Internetowe, lokalne; urządzenia sieciowe. Serwis całodobowy przy stałej współpracy z firmą PIO-NET


Oprogramowanie

W naszym asortymencie znajdują się oprogramowania następujących firm:

- Insert
- Kamsoft
- Merco
- Fakt

Klimatyzacje

Dzięki klimatyzacji można stworzyć warunki, w których użytkownik czuje się najlepiej, z odpowiednią temperaturą i wilgotnością. Nowoczesne klimatyzatory wytwarzają czyste, zdrowe i świeże powietrze, usuwając z niego nadmiar wilgoci i zapobiegając pleśni. Wszystko to można osiągnąć bez przeciągów ani hałasu. Krótko mówiąc, klimatyzacja poprawia samopoczucie, zwiększa aktywność i kondycję, co daje wiele korzyści, ponieważ kto czuje się dobrze, ten jest bardziej twórczy i produktywny. A kto z nas nie lubi przebywać w klimatyzowanym sklepie, kawiarni, restauracji lub hotelu, szczególnie latem?

W naszym asortymencie znajdują się klimatyzację następujących firm:

- Daikin
- Sharp
- LG
- Whirlpool

Kursy i szkolenia

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 1994 roku, posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia usług szkoleniowych. Naszymi klientami były i są Powiatowe Urzędy Pracy z terenu woj. kujawsko-pomorskiego oraz woj. wielkopolskiego, PCPR, OPS, firmy z którymi współpracujemy oraz osoby prywatne. W roku ubiegłym przeszkoliliśmy ok. 1300 osób. Nasi wykładowcy bezpośrednio wykonują pracę w zawodzie, który wykładają, wdrażają również systemy informatyczne w firmach.

Od kwietnia 2009 firma wdrożyła i stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001-2009.

Realizujemy następujące kursy, szkolenia oraz warsztaty:
 • "Księgowość komputerowa"
 • "Kadry, płace, księgowość"
 • "Profesjonalny sprzedawca z elementami obsługi komputera, kas fiskalny i fakturowaniem"
 • "Podstawy obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint, Internet)"
 • "Obsługa komputera w środowisku Windows i Linux"
 • "Kurs obsługi kas fiskalnych"
 • "Kurs ABC biznesu"
 • "Kurs grafiki komputerowej"
 • "Pracownik administracyjno-biurowy"
 • "Kurs florystyka i bukieciarstwo"
 • "Kurs małej gastronomii"
 • "Kurs kucharza"
 • "Kurs dietetyki"
 • "Kurs opiekuna osób starszych"
 • "Warsztaty doradztwa zawodowego"
 • "Trening umiejętności społecznych"
 • "Trening komunikacji i integracji"
 • "Warsztaty psycho-edukacyjne"
 • "Szkolenie - zdobienie przedmiotów i aranżacja stołów"
 • "Kurs wizażu"
 • "Kurs masażu"
 • "Stylizacja paznokci"
 • "Kurs języka angielskiego podstawowy i zaawansowany"
 • "Kurs wózków jezdniowych"
 • "Warsztat aktywnego poszukiwania pracy" i inne w uzgodnieniu


Zapraszamy do współpracy!
Świerkówiec 49
88-300 Mogilno