WIZYTÓWKA FIRMY

Przedsiębiorstwo Usług Elektrycznych Ire...

Przedsiębiorstwo Usług Elektrycznych Ire...

ul. Słoneczna 14A, 72-123 Kliniska
branża: elektryka energetyka osprzęt, oświetlenie elektryczne artykuły

Opis firmy

Tagi: roboty elektryczne, roboty ziemne, linie kablowe, rozdzielnie transformatorowe, oświetlenie ulic, sieci telekomunikacyjne
Przedsiębiorstwo Usług Elektrycznych Irel Ireneusz Wingrowicz

Firma P.U.E. "IREL" powstała w grudniu 1998 roku i działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego na terenie Województwa Zachodniopomorskiego a od 2004 roku rozszerzyła zakres działania o całą Polskę. W pierwszych latach działania, zasadniczym zakresem wykonawstwa były roboty ziemne i drogowe. Od roku 2001 profilem zasadniczym w działalności stał się zakres energetyczny.

Kierownictwo techniczne oraz kadra pracownicza została przejęta po zlikwidowanej, po śmierci właściciela, największej firmie branży energetycznej w regionie jaką była firma ELKON. Przejęcie tych pracowników, o dużym doświadczeniu, pozwoliło na realizację trudnych zadań energetycznych i ich wykonywanie na wysokim poziomie, ku zadowoleniu Zleceniodawców. Jakość wykonanych prac potwierdzają otrzymywane referencje, od naszych partnerów, dla których świadczyliśmy swoje usługi.

Wśród największych naszych Zleceniodawców z ostatnich kilku lat należy wymienić:

- ENEA SA Poznań O/ Dystrybucji Szczecin ul. Malczewskiego 5-7
- STRABAG Sp. z o.o. ul. Mieszka I /31 Szczecin
- BUDIMEX DROMEX S.A. ul Struga 42 Szczecin
- NCC ROADS sp. z o.o. ul. Lotników 1D Stargard Szczeciński
- ENERGOPOL - SZCZECIN S.A. ul. Sw. Floriana 9/13 Szczecin
- POLIMEX MOSTOSTAL S.A. ul. Czackiego 15/17 Warszawa

Aktualnie Firma zatrudnia 19 osób i są to pracownicy z długoletnim stażem i dużym doświadczeniem w wykonawstwie. Od kierowników budowy przez, brygadzistów do poszczególnych pracowników, wszyscy posiadają energetyczne uprawnienia eksploatacyjne SEP bez ograniczeń. W tej grupie pracowników kadra kierowniczo-techniczna to 3 osoby. Kierownicy Budów posiadają uprawnienia budowlane i są członkami Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do prowadzenia prac w zakresie energetycznym. Dysponujemy, do wykonywania robót ziemnych, własnymi minikoparkami, a do wykonania specjalistycznych prac energetycznych, konieczne i nowoczesne urządzenia gwarantujące właściwe wykonanie robót i gwarantujące bezpieczeństwo dla elektromonterów i pozostałych pracowników. Prace prowadzimy kompleksowo od organizacji budowy do rozruchu i serwisu pogwarancyjnego.

Oferta firmy:

Mam przyjemność zaproponować Państwu rozpoczęcie współpracy w ramach przygotowania ofert i ewentualnego realizowania robót w ramach wykonawstwa w zakresie usług obejmujących roboty energetyczne związane z:

- budową, modernizacją i remontami linii kablowych i napowietrznych 0,4 kV i 15/20 kV.
- budową, modernizacją i remontami stacji i rozdzielni transformatorowych 15/0,4 kV, napowietrznych, obiektowych i wnętrzowych.
- budową, modernizacją i remontami oświetlenia zewnętrznego ulic i innych obiektów.
- wykonanie trakcji tramwajowych, ich modernizacji lub bieżących remontów oraz konserwacji z budową i remontami stacji prostowniczych.
- budowę kanalizacji i sieci telekomunikacyjnej.

Dodatkowo wykonujemy w ramach robót uzupełniających roboty ogólnobudowlane, drogowe, ziemne i rozbiórkowe. Prowadzimy również usługi minikoparkami. Oferowany zakres robót oferujemy wykonywać na terenie całego województwa zachodniopomorskiego a w razie wystąpienia możliwości realizacji robót na innych obszarach naszego kraju.

Zapewniamy solidność w podejściu do przygotowania ofert przetargowych, terminowość ich składania i w przypadku możliwości ich realizacji profesjonalne wykonawstwo i pełną dyspozycyjność oraz rozsądne ceny.

Zapraszamy do współpracy!
ul. Słoneczna 14A
72-123 Kliniska