WIZYTÓWKA FIRMY

ALMA Lilla Liszka

ALMA Lilla Liszka

Męcina Mała 60, 38-307 Sękowa
branża: artykuły spożywcze, gastronomia, transport przewozy

Opis firmy

Tagi: produkcja mrożonek, garmażeria, mrożonki, pierogi, naleśniki
ALMA Lilla Liszka

Dziękując naszym stałym klientom za okazane nam zaufanie, chcemy również przybliżyć naszą ofertę tym z Państwa, których chętnie powitamy wśród swych odbiorców. Firma "Alma" z Męciny Małej od 10 lat zajmuje się produkcją wyrobów garmażeryjnych, głównie pierogów i klusek, a także gołąbków, krokietów, zapiekanek. Kładąc szczególny nacisk na jakość, wypracowaliśmy sobie wiodącą pozycję w naszym regionie.

Nasza oferta

Tym, co wyróżnia nas z pośród innych firm branży pierogowej jest to, iż wyroby nasze są wykonywane ręcznie przez co możemy sobie pozwolić na zastosowanie tradycyjnej receptury, która charakteryzuje się delikatnym ciastem, domowym nadzieniem, a w przypadku pierogów z owocami całymi ich kawałkami. Do produkcji używamy wysokiej klasy mąk, twarogów, ziemniaków, mięs z lokalnych ubojni, natomiast grzyby i owoce pozyskujemy od rodzimych producentów.

Pragniemy zapewnić Państwa, iż w dalszym ciągu priorytetem naszej firmy będzie produkcja na najwyższym poziomie przy zachowaniu możliwie najatrakcyjniejszych cen, oraz dotarcie do jeszcze szerszego grona konsumentów.

Oferowane produkty:

- pierogi ruskie
- pierogi z kapustą
- kluski śląskie
- kopytka
- pierogi z mięsem
- pierogi z truskawką
- pierogi z serem
- pierogi z kapustą i grzybami
- uszka z mięsem
- uszka z grzybami
- zapiekanka
- naleśniki z serem
- krokiety z kapustą
- gołąbki
- pyzy z mięsem
- krokiety z mięsem
- pierogi z borówką

Restauracja

Zapraszamy do współpracy!
Męcina Mała 60
38-307 Sękowa