WIZYTÓWKA FIRMY

MEDLINE Sp. z o.o.

MEDLINE Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 17, 65-410 Zielona Góra
branża: bhp bezpieczeństwo pracy, laboratoria - osprzęt usługi, medycyna - laboratoria środki chemiczne...

Opis firmy

Tagi: sprzęt ratowniczy, sprzęt medyczny, defibrylatory, sprzęt szkoleniowy, apteczki
MEDLINE Sp. z o.o.

Firma MEDline rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku i jest jednym z najdłużej działających na rynku dystrybutorów sprzętu medycznego w Polsce.

MEDline jest firmą prywatną, w którą zaangażowany jest w 100% kapitał polski, zatrudnia blisko 50 pracowników w całej Polsce. Medline specjalizuje się w dystrybucji sprzętu medycznego, przeznaczonego przede wszystkim dla szeroko pojmowanej medycyny ratunkowej, w tym także diagnostyki na miejscu zdarzenia.

Nasza oferta adresowana jest zarówno do ośrodków Pogotowia Ratunkowego, Straży Pożarnej, Wojskowych Służb Medycznych, Policji, szpitali, służb specjalnych, jak i do pacjentów. Specjalizujemy się również w ofercie dla Edukacji Medycznej, Opieki Pacjenta, Sterylizacji i Dezynfekcji jak również Systemów Logistycznych przeznaczonych dla służb publicznych. Od początku Medline współpracuje tylko z dostawcami najwyższej jakości sprzętu.

Medline posiada wyłączność na sprzedaż sprzętu medycznego kilkudziesięciu renomowanych producentów zagranicznych. Sprzęty, które znajdują się w ofercie mają obowiązujące w Polsce atesty. Wybieramy dostawców, którzy dysponują certyfikatami ISO i których produkty spełniają normy Unii Europejskiej oraz NATO.

Sieć sprzedaży Medline obejmuje region całej Polski, w największych miastach mieszczą się nasze regionalne biura, w których specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. Pozwala to utrzymać Medline pozycję lidera na rynku sprzętu ratownictwa medycznego w Polsce. W roku 2004 nasza firma uzyskała Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg wymagań normy ISO 9001. Certyfikat jest międzynarodowym synonimem jakości, bezpieczeństwa oraz odpowiedniego traktowania środowiska naturalnego, świadczą o wysokich standardach pracy i usług.

Medline zapewnia swoim klientom pomoc oraz współpracę, od momentu doboru i dostarczenia sprzętu medycznego, po przeszkolenie, fachowe doradztwo oraz wysokiej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Naszym założeniem jest kompleksowe, fachowe doradztwo w zakresie szczegółowego wyposażenia medycznego. Potrzeby Klienta są we wstępnej fazie omawiane, dogłębnie analizowane, a by proponowane rozwiązania satysfakcjonowały Jego oczekiwania.

Atutem MEDLINE jest indywidualne podejście do Klienta, szybkie i skuteczne działanie, profesjonalna obsługa oraz niezawodność oferowanego sprzętu!

Oferta

Firma Medline - lider na rynku sprzetu medycznego, posiada kompleksową, szeroką ofertę skierowaną dla ratownictwa medycznego, ratownictwa w służbach mundurowych, szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich, dla edukacji, wyposażenia ambulansów oraz w zakresie szkoleń teoretycznych i praktycznych.

Sprzęt znajdujący się w ofercie Medline służy do:

- udrażniania dróg oddechowych
- wentylacji i terapii tlenowej
- defibrylacji
- monitorowania czynności życiowych
- tamowania krwotoków
- podawania leków i płynów
- opatrywania oparzeń
- stabilizacji i unieruchomienia
- transportu pacjenta
- celów szkoleniowych
- opieki nad noworodkiem i wcześniakiem
- udzielania pierwszej pomocy (apteczki pierwszej pomocy, zestawy ratownicze)
- ochrony przed hipotermią
- ochrony osobistej
- zabezpieczenia zdarzeń masowych
- sterylizacji i dezynfekcji

Zapraszamy do współpracy!
ul. Fabryczna 17
65-410 Zielona Góra