WIZYTÓWKA FIRMY

Usługi geodezyjne

Usługi geodezyjne "KGmiar" Krzysztof Gzyl

ul. Dworcowa 39, 64-500 Szamotuły
branża: budownictwo - obsługa, geodezja geologia kartografia urbanistyka

Opis firmy

Tagi: usługi geodezyjne, usługi geodezyjne Szamotuły, mapy projektowe, pomiar wykonawczy, inwentaryzacja powykonawcza
Usługi geodezyjne "KGmiar" Krzysztof Gzyl

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm, instytucji publicznych oraz osób prywatnych. Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy terminowo i z należytą starannością co gwarantuje zawsze wysoką jakość naszych usług.

Obszar działania Firmy KGmiar to przede wszystkim powiat poznański oraz ościenne powiaty, natomiast duże zlecenia Firma realizuje również na terenie całego kraju.

Wiedza i doświadczenie w zakresie działalności geodezyjnej świadczonej przez Firmę KGmiar pozwala wykonywać prace na wysokim poziomie, szybko i w konkurencyjnych cenach.

O nas

Firma KGmiar świadczy szeroki zakres usług geodezyjnych, poczynając od map do celów projektowych, poprzez pełną geodezyjną obsługę inwestycji, aż skończywszy na pomiarze powykonawczym.

Mapa do celów projektowych stanowi podstawę i jest ważnym elementem każdego projektu budowlanego, dlatego bardzo istotne jest rzetelne jej wykonanie. Wykonywane mapy są tworzone w formie cyfrowej, bowiem tylko tak przedstawiony obraz terenu gwarantuje przejrzystość oraz kartometryczność. Dodatkowym atutem jest końcowa forma zapisu w jednym z następujących formatów: dwg, dxf, tiff, png, pdf, jpg, bmp.

Mapy wykonane w formie tradycyjnej na materiale wskazanym przez zleceniodawcę sporządza się w skalach 1:250 ; 1:500 ; 1:1000 ; 1:2000. Ponadto, współpracujące firmy mogą liczyć na otrzymanie mapy w wersji roboczej przed poświadczeniem przez PODGiK w celu realizacji założeń projektowych.

Kolejnym etapem związanym z realizacją inwestycji jest wytyczenie obiektu budowlanego i obsługa procesu budowy. Firma KGmiar świadczy: -usługi wytyczenia budynków i budowli, -obsługę budowy dróg i placów, -wytyczenia i pomiary sieci uzbrojenia terenu.

Do ostatniego etapu budowy należy inwentaryzacja powykonawcza. Efektem końcowym jest mapa, na której znajdują się wszystkie nowopowstałe obiekty pomierzone w trakcie trwania inwestycji lub/i po jej zakończeniu.

Naszą ofertę kierujemy do projektantów, inwestorów budowlanych oraz klientów indywidualnych. Przyjęte zlecenia realizujemy możliwie szybko i fachowo. Wykorzystujemy odpowiedni sprzęt, nowoczesne metody pomiarów oraz zdobyte doświadczenie.

Nie boimy się podejmować realizacji nawet najbardziej nietypowych prac, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Działania naszej firmy koncentrujemy przede wszystkim w województwie wielkopolskim.

Przyjmujemy również ciekawe zlecenia z terenu całego kraju.

Usługi geodezyjne

Świadczone przez nas usługi:

Pomiary realizacyjne:

- geodezyjna obsługa inwestycji kubaturowych
- obsługa obiektów linowych
- tyczenie domów jednorodzinnych
- tyczenie sieci uzbrojenia terenu

Pomiary sytuacyjno-wysokościowe:

- mapa do celów projektowych w wersji tradycyjnej
- inwentaryzacje powykonawcze budynków wraz z przyłączami
- inwentaryzacje powykonawcze sieci uzbrojenia terenu
- obsługa budowy dróg i placów
- pomiary objętności mas ziemnych
- pomiary wysokości obiektów niedostępnych

Geodezja prawna:

- podział nieruchomości
- wznowienie znaków granicznych
- wykaz synchronizacyjny
- badanie ksiąg wieczystych
- badanie stanu prawnego nieruchomości

Zapraszamy do współpracy!
ul. Dworcowa 39
64-500 Szamotuły