WIZYTÓWKA FIRMY

GAVDI POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

GAVDI POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa
branża: finanse rachunkowość, komputery informatyka internet, nadzór doradztwo obsługa przedsięb.

Opis firmy

GAVDI POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Tagi: szkolenia, wdrążenia, kadry, płace

GAVDI Polska jest wyspecjalizowaną firmą konsultingową oferującą zintegrowane usługi i produkty w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim w oparciu o system SAP HCM. Szeroki wachlarz usług, autorskie produkty i innowacyjne rozwiązania GAVDI Polska oparte są na przekonaniu, że strategia HR, rozwiązania IT oraz wsparcie aplikacji stanowią klucz do sukcesu każdej firmy.

GAVDI Polska specjalizuje się w usługach konsultingowych, programistycznych oraz wsparcia aplikacji w obszarze SAP HCM oraz obszarach powiązanych takich jak samoobsługa pracownicza i menedżerska, SAP Enterprise Learning czy SAP e-Recruiting. GAVDI Polska projektuje autorskie narzędzia wspomagające proces wdrożenia i utrzymania systemu SAP HCM, a także oferuje produkty komplementarne do tego systemu.

GAVDI Polska dysponuje własnym Zespołem Konsultingowym, Centrum Rozwoju Aplikacji oraz Centrum Wsparcia Aplikacji. Firma zatrudnia kilkadziesiąt osób - konsultantów aplikacyjnych, technologicznych i programistów z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu SAP HCM w firmach różnych branż, także wielopodmiotowych i rozproszonych geograficznie. Wszelkie prace są prowadzone pod okiem certyfikowanych kierowników projektów.

GAVDI Polska powstało w 2006 roku. Firma należy do międzynarodowej grupy GAVDI założonej w 1999 roku pod nazwą INIT, która dzięki dynamicznemu rozwojowi obecnie działa w siedmiu krajach europejskich Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Polsce, Wielkiej Brytanii i Niemczech, zatrudniając ponad 180 konsultantów.

USŁUGI


GAVDI Polska specjalizuje się w usługach konsultingowych, programistycznych i wsparcia aplikacji w obszarze SAP HCM oraz obszarach powiązanych takich jak samoobsługa pracownicza i menedżerska, SAP Enterprise Learning czy SAP e-Recruiting. Oferuje kompletny pakiet usług konsultingowych w zakresie całego cyklu życiowego produktu SAP HR, na który składają się:

  • Analiza procesów biznesowych

  • Wdrożenia

  • Wsparcie aplikacji

  • SzkoleniaW ramach usług konsultingowych, GAVDI Polska oferuje także kompleksowe środowisko do realizacji procesów „miękkiego“ HR i analityki z nim związanej przy wykorzystaniu rozwiązań SuccessFactors.

ul. Prosta 70
00-838 Warszawa