WIZYTÓWKA FIRMY

TOP- AUTO ANDRUCHÓW I WSPÓLNICY SP.J.

TOP- AUTO ANDRUCHÓW I WSPÓLNICY SP.J.

ul. Sandomierska 83, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
branża: motoryzacja, motoryzacja - specjalistyczna

Opis firmy

Historia firmy
Firma TOP-AUTO jest autoryzowanym dealerem samochodów marki Fiat, posiada 15-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej w zakresie sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych, dystrybucji części zamiennych oraz serwisowania samochodów.

- w głównej siedzibie mieszczącej się w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Sandomierskiej 83 istnieje nowoczesny kompleks handlowo-usługowy dla potencjalnych nabywców oraz użytkowników samochodów osobowych i dostawczych marki FIAT. Firma oferuje także pełen zakres usług finansowych i ubezpieczeniowych, a także możliwość badania technicznego w Stacji Kontroli Pojazdów.- w siedzibie mieszczącej się przy ul. Sandomierskiej 91 posiadamy doskonale wyposażony zakład blacharsko-lakierniczy, Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów, a także nowoczesną myjnię bezdotykową na pięć samodzielnych stanowisk.
Naszym celem jest utrzymanie wysokiego poziomu jakości jakości obsługi, aby wszyscy nasi klienci byli całkowicie zadowoleni z kontaktów z firmą TOP-AUTO, zarówno podczas zakupu samochodu, jak i w czasie jego użytkowania.
ul. Sandomierska 83
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski