WIZYTÓWKA FIRMY

Sand Sp. z o.o.

Sand Sp. z o.o.

Plac Targowy 19, 47-100 Strzelce Opolskie
tel: 606494002
branża: artykuły spożywcze, ogrodnictwo sadownictwo

Opis firmy

Marka „Warzywko” należy do Firmy SAND GROUP, która jest rodzinną firmą z bogatymi tradycjami w branży handlowej, sięgającą korzeniami lat 40-tych ubiegłego wieku. „Warzywko” to marka sprawdzona od ponad 12 lat na lokalnym rynku warzyw, owoców, płodów rolnych oraz przetworów rolno- spożywczych. Zajmujemy się zaopatrywaniem sklepów, restauracji, barów, pizzerii, stołówek, a także instytucji publicznych w świeże owoce, warzywa oraz przetwory rolno- spożywcze. Siedziba Firmy mieści się w Strzelcach Opolskich przy Placu Targowym 19. Jednak cała działalność w obrocie owocami, warzywami i przetworami odbywa się w Magazynie Hurtowym w Częstochowie przy ul. Legionów 59 oraz w Hurtowni przy ul. Zakładowej 11 w Strzelcach Opolskich i w sieci sklepów detalicznych „Warzywko”. Posiadamy własną flotę samochodów dostawczych i ciężarowych, pozwalającą na dostarczanie zamówionych towarów bezpośrednio do Państwa sklepów lub restauracji, bez dodatkowych kosztów transportowych.

Oferta:

  • Warzywa
Warzywa to bardzo ważna grupa towarów w każdym sklepie i kuchni. Ich jakość, ekspozycja i cena przyciąga Klienta. Każdy z nas wie, że bogactwo witamin i składników w nich zawartych to gwarancja zdrowia, dlatego asortyment oferowanych warzyw to gwarancja sukcesu w Państwa Firmie! Staramy się, aby nasza oferta składająca się z warzyw świeżych, suszonych i kwaszonych była jak najatrakcyjniejsza.

Codziennie świeże dostarczamy je do Państwa od wybranych producentów krajowych, jak też zagranicznych. Wybieramy tylko te gospodarstwa rolne, które potrafią zaoferować produkty najwyższej jakości, o jak najatrakcyjniejszym wyglądzie i walorach smakowych przy jednoczesnym zminimalizowaniu stosowania środków chemicznych i zachowaniu jak najniższej ceny.

W ofercie posiadamy pełną gamę warzyw świeżych jak też ziarna, zioła świeże i suszone, pieczarki, grzyby świeże i suszone, fasole, groch, kasze, mak, a także kurze jaja od sprawdzonych farmerów. Postaramy się dopasować naszą ofertę na warzywa do Państw potrzeb jakościowych i cenowych. Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

  • OwoceOwoce są dobre na każdą okazję! Soczyste, świeże, kolorowe, zdrowe- bogactwo smaku i witamin… Stanowić mogą wzbogacenie każdego menu, są zarazem smaczne, zdrowe jak i lekko strawne oraz niskokaloryczne. Atrakcyjnym wyglądem na półce Państwa Sklepu lub na stole w Państwa restauracji z pewnością wzbogacą kolorami wystrój obiektu, jak też praktycznie przyczynią się do wzrostu obrotów w Waszej Firmie.

Nasza firma posiadając duże i bogate doświadczenie w sprzedaży i dostawie owoców proponuje Państwu produkty najwyższej jakości, świeże, zdrowe, naturalnie hodowane, od najlepszych sadowników i producentów krajowych oraz zagranicznych, z najlepszych plonów w bardzo dobrej cenie i korzystnych warunkach.

  • Przetwory
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na przetworzone płody rolne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta na przetworzone produkty rolnicze, przyprawy, kwaszonki, soki, napoje, artykuły przetwórstwa spożywczego sprostały Państwa wymaganiom, dlatego stale staramy się zaopatrywać w towary najwyższej jakości po możliwie najniższych cenach.

Wybieramy tylko te towary, które sprawdziły się na rynku, mają swoją renomę i jakość. Niektóre z oferowanych przez nas towarów posiadają tzw. „Gwarancję Handlu Bez Ryzyka”, czyli jeśli się nie sprzedadzą, a skończy się ich data ważności można je wymienić na świeże. Oferujemy takie marki jak: Krakus, Rolnik, Smak, Victus, Provitus, Winiary, Hortex, Kubuś, Garden, Costa, Pudliszki, Knorr, Roleski, Kowalewski, Wojna, Wek-Pol, Łowicz, Appetita, Czaniec, Sonko, Lubella, Międzybrodzkie, Fortuna, Tortex, Marwit, Multi-Smak, Sonpex i wiele innych. Postaramy się, aby dopasować cenę zamówionych przez Państwo towarów. Zapraszamy do współpracy z naszym Przedstawicielem Handlowym!


Zapraszamy do współpracy!!!
Plac Targowy 19
47-100 Strzelce Opolskie