WIZYTÓWKA FIRMY

K&W Meyer Katarzyna Meyer

K&W Meyer Katarzyna Meyer

ul. Graniczna 76 E, 62-800 Kalisz
branża: sprzęt szkolny dydaktyczny sportowy

Opis firmyNowy fortepian to czyste piękno. Ale fortepian, który został zbudowany w złotym wieku fortepianowym (1830-1930) zawiera coś, czego nie mają nowe instrumenty: ducha historii. Wyobraź sobie, że posiadasz fortepian, który niegdyś należał do angielskiego szlachcica lub włoskiego hrabiego. Teraz wyobraź sobie, że na nim grasz i słyszysz dźwięk czysty jak dzwon, o głębokim i równym brzmieniu nowoczesnego fortepianu.

My wszyscy w K&W Meyer jesteśmy pasjonatami fortepianów i ich historii. To dlatego osiągnęliśmy perfekcję w ich renowacji i przywracaniu do dawnej świetności. Naszą specjalnością jest tworzenie fortepianów z piękną obudową, aby zaspokoić najbardziej wyszukane estetyczne potrzeby naszych klientów i dopasować wygląd fortepianu do ich smaku i gustu lub wnętrza, w którym ma się znajdować.

Każdy z naszych wyjątkowych fortepianów jest precyzyjnie odnawiany przez wykwalifikowanych techników z dokładnym zachowaniem wszelkich zasad sztuki budowy fortepianów. Odnawiamy nie tylko obudowy, ale także wnętrze instrumentów, tak aby przywrócić im doskonałą jakość gry, niemal identyczną jak w nowych fortepianach.

Proces renowacji trwa około 3-4 miesięcy. W efekcie powstaje instrument będący doskonałym dziedzictwem, z każdym rokiem zyskującym na wartości, a przy tym dziełem sztuki, które przywołuje ducha historii i jednocześnie ucieleśnia muzyczną doskonałość nowego instrumentu.

Niezależnie od tego, czy jesteś cenionym pianistą, czy dopiero zaczynasz naukę gry, kolekcjonerem, czy po prostu kimś, kto umie docenić piękno ręcznego wykonania, fortepiany K&W Meyer są stworzone właśnie dla Ciebie.

Poświęć chwilę na przejrzenie naszej strony i kolekcji naszych instrumentów, a potem po prostu do nas zadzwoń.

Tu znajdziecie Państwo pełną kolekcję naszej firmy.

Zapraszamy do owocnej współpracy!!!
ul. Graniczna 76 E
62-800 Kalisz