WIZYTÓWKA FIRMY

TRUCK-PLANDAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOW...

TRUCK-PLANDAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOW...

UL. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY 37, 98-300 WIELUŃ
branża: artykuły biurowe osprzęt biurowy, poligrafia

Opis firmy

TRUCK-PLANDAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZakład produkcyjny TRUCK-PLANDAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ powstał w 1998r. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z materiałami plandekowymi. Reklama wizualna jest kolejną, prężnie rozwijającą się gałęzią naszej działalności.
Od początku swojego istnienia nasz zakład przeżywa bezustanny wzrost i rozwój. Na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się dużą różnorodnością produkcji plandek, jak i wykonawstwem wszelkiego rodzaju reklam.

Od początku swojego istnienia nasz zakład przeżywa bezustanny wzrost i rozwój. Na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się dużą różnorodnością produkcji plandek, jak i wykonawstwem wszelkiego rodzaju reklam.


Nasza oferta obejmuje :

  • plandeki celne,

  • plandeki kurtynowe,

  • plandeki okryciowe,

  • płachty,

  • pałatki,

  • pokrowce,

  • wszelkiego rodzaju opończe.Całość asortymentu jest dobierana indywidualnie dla każdego klienta. Na życzenie wykonujemy plandeki według wzorów odbiorcy. Wszystkie wyroby posiadają roczną gwarancję.


Materiały używane do produkcji są najwyższej światowej jakości takich firm jak: SIOEN, FERRARI. Wykonujemy także grafikę reklamową na pojazdach. Do plandek stosujemy farby lidera w produkcji farb do tkanin firmy SERICOL, zabudowy kontenerowe oklejane są specjalną folią również wiodącego producenta folii samoprzylepnych firmy ORACAL. Całość grafik projektowana jest komputerowo i wycinana przez ploter z aktywnym nożem. Wykonujemy grafiki według projektów własnych, oraz dostarczonych przez klientów.

Usługi :

Produkujemy i remontujemy namioty handlowe, straganowe, hale o konstrukcjach lekkich, różnego rodzaju wiaty, zadaszenia, markizy, baseny strażackie i kąpielowe - nawierzchniowe i wpuszczane w grunt. Materiały wykorzystywane do tych produkcji są odporne na działanie czynników pogodowych i z powodzeniem mogą być stosowane przez wszystkie pory roku. Nasza oferta jest poszerzona o pełny serwis naprawczy naszych i obcych produktów.

Myjnia :

Posiadamy ekskluzywną myjnię samochodową, z której Państwa auto wyjedzie naprawdę czyste i odświeżone, dzięki sumienności i dokładności naszych pracowników.

Wypożyczalnia :

Oferujemy Państwu możliwość wypożyczania przyczep lekkich o ładownościach od 150 kg do 1500kg.
Poszczególne działy produkcyjne są ściśle ze sobą powiązane, a to pozwala nam się dopasować do wymagań rynku i sprostać każdemu Państwa zamówieniu!

Serdecznie zapraszamy do współpracy!!!
UL. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY 37
98-300 WIELUŃ