WIZYTÓWKA FIRMY

MEDICARE-GALENICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ O...

MEDICARE-GALENICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ O...

ul. Białobrzeska 45, 41-409 Mysłowice
branża: medycyna - laboratoria środki chemiczne, medycyna - leki opatrunki, medycyna - sprzęt aparatura

Opis firmyObecnie Spółka Akcyjna OPDF jest jedną z czterech największych hurtowych grup farmaceutycznych w Polsce, co daje nam możliwość świadczenia usług na najwyższym poziomie i dostosowanie oferty handlowej do ciągle zmieniających się wymagań i oczekiwań klientów.

Zawsze priorytetem są dla nas relacje z klientem i zapewnienie jakości usług na najwyższym poziomie, zarówno tym z Państwa, którzy zaufali nam na samym początku naszej drogi jak i tym, którzy zdecydowali się współpracowwać z nami całkiem niedawno.

Dzisiaj jesteśmy już firmą o ugruntowanej pozycji. Prowadzimy biura handlowe w Katowicach, Krakowie, Wroclawiu, Tarnowie, Rzeszowie i Warszawie. Dystrybucję do naszych klientów prowadzimy bezpośrednio z magazynów w Katowicach i Rzeszowie oraz składów logistycznych w Warszawie i Krakowie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów kilka razy w roku organizujemy szkolenia ciągłe dla farmaceutów, gdzie można zdobyć cenne puntky edukacyjne, a także spotkać się w miłym gronie i wymienić doświadczenia.

Naszą tradycją jest też konkurs na kalendarz firmowy, w którym z roku na rok, uczestniczy coraz więcej farmaceutów, dzieląc się z nami swoimi podróżniczymi i fotograficznymi pasjami.

Jeżeli chcą Państwo dołączyć do grona naszych wyjątkowych klientów, serdecznie zapraszamy do kontaktu, poprzez stronę internetową www.medicare.pl, lub bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi.

Zostając naszym klientem, mają Państwo gwarancję najwyższej jakości obsługi i współpracy z profesjonalnym zespołem ludzi, dla kórych praca jest pasją i prawdziwą przyjemnością.


Posiadamy w swoim portfolio następujące narzędzia komunikacji biznesu:

  • Profitf@rma

  • NettCare

  • E@ptekaDysponując nimi, proponujemy Państwu współpracę w zakresie kompleksowego wsparcia biznesowego, dzięki któremu jesteśmy w stanie bezpośrednio wpływać na poprawę jakości naszej współpracy.


Serdecznie zapraszamy do współpracy.
ul. Białobrzeska 45
41-409 Mysłowice