WIZYTÓWKA FIRMY

Zielone Technologie sp. z o.o.

Zielone Technologie sp. z o.o.

ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 75 B lok. 12, 90-132 Łódź
branża: nadzór doradztwo obsługa przedsięb., projektowanie/dokumentacja/architektura, środowisko naturalne ekologia...

Opis firmy

Tagi: przydomowe, oczyszczalnie, opracowania ekologiczne, ekologiczne, ochrona środowiska, ścieków, biologiczneNaszą misją jest dostarczanie optymalnych dla ludzi i środowiska rozwiązań do oczyszczania ścieków przydomowych.

Oferujemy biologiczne zielone oczyszczalnie, produkowane wg amerykańskiej technologii, których atutem jest genialna prostota. Istotą naszych oczyszczalni są bezzapachowe, tlenowe procesy oczyszczania.

Patrzymy w przyszłość, uwzględniając uwarunkowania prawne, które „dopadną” wszystkich już w 2015 r. Dlatego proponujemy rozwiązania zgodne z prawem, korzystne dla środowiska i jednocześnie długofalowo oszczędne dla portfeli naszych Klientów.

Stawiamy na mądrość natury, potęgę dobrych mikroorganizmów, bezzapachowe procesy oczyszczania, prostotę rozwiązań – a dzięki nim – komfort i wygodę użytkowników.

Z naszych Zielonych Oczyszczalni korzystają użytkownicy w całej Polsce – zarówno inwestorzy indywidualni, gminy, jak i developerzy budujący np. całe osiedla domów jednorodzinnych.


Zalety naszych przydomowych oczyszczalni:

  • wysoka redukcja zanieczyszczeń (do 98 % eliminacji BZT5);
  • niewielka powierzchnia potrzebna do zamontowania;
  • niskie koszty eksploatacji w ciągu roku;
  • brak elementów ruchomych, które wymagałyby stałego nadzoru i kontroli;


Nasze biologiczne oczyszczalnie gwarantują czyste eko-sumienie przy jednoczesnej optymalizacji kosztów pozbywania się ścieków.

Jeśli uznacie naszą ofertę za interesującą i zechcecie uzyskać więcej szczegółowych informacji o oferowanych przez naszą firmę usługach, prosimy o nawiązanie bezpośredniego kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 75 B lok. 12
90-132 Łódź