WIZYTÓWKA FIRMY

Ośrodek Szkolenia Kierowców TEST Jarosła...

Ośrodek Szkolenia Kierowców TEST Jarosła...

ul. Adama Mickiewicza 4lok302, 10-549 Olsztyn
branża: szkolenia edukacja tłumaczenia

Opis firmy

Tagi: prawo jazdy, kurs, ADR, nalewaki, CPC, certyfikat kompetencjiO firmie


Ośrodek Szkolenia Kierowców TEST prowadzona jest przez doświadczonych instruktorów, trenerów i doradców, którzy od 2002 roku nabywali doświadczenia i wiedzy w szkoleniu kandydatów na kierowców i kierowców w WM ZDZ , LOK oraz OSK D. Śmiarowski w Olsztynie.

Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoliły nam na samodzielne kroki i działania w branży. W wyniku reorganizacji zadania Oddziału OSK D. Śmiarowski zostały przejęte przez pracujących tam instruktorów świadczących te same usługi w ramach własnej działalności gospodarczej pod nazwą Ośrodek Szkolenia Kierowców TEST JAROSŁAW BOGUSZ przy ul. Mickiewicza 4 lok 302, III piętro.

W trosce o naszych klientów i partnerów z dniem 31.03.2015 r. wdrożyliśmy Politykę Jakości świadczonych usług i uzyskaliśmy Certyfikat nr 1102/S/2015 zgodnie z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2009.

Kursy i szkolenia:

  • prawo jazdy kat. A, AM,, B, C, CE, D
  • kurs ADR
  • kurs na nalewaki N/O
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • certyfikat kompetencji (CPC)


Zapewniamy solidne przygotowanie zarówno do egzaminów teoretycznych, jak i praktycznych, które w konsekwencji pozwolą Tobie zdobyć uprawnienia do prowadzenia wymarzonego pojazdu. Zapoznaj się z naszymi programami szkoleniowymi i zapisz się na wybrany przez siebie kurs – poszerzysz dzięki temu swoje horyzonty zawodowe i otworzysz sobie możliwość do sprawnego transportu!

Jeśli uznacie naszą ofertę za interesującą i zechcecie uzyskać więcej szczegółowych informacji o oferowanych przez naszą firmę usługach, prosimy o nawiązanie bezpośredniego kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Adama Mickiewicza 4lok302
10-549 Olsztyn