WIZYTÓWKA FIRMY

Transport i Handel

Transport i Handel "Gochy" Józef Gawin

Wojsk 6a, 77-130 Lipnica
tel: 691 302 894
branża: transport przewozy

Opis firmy

Tagi: przewóz, transport, pozyskiwanie drewna, drewno kominkowe, drewno opałoweSpecjalizujemy się w transporcie osób na terenie Polski. Wysoki standard i komfort podróżowania zapewniają Państwu czyste i zadbane auta. Ponadto oprócz przewozów turystycznych mamy doświadczenie w realizowaniu zadań transportowych polegających na codziennym dowozie pracowników do zakładów pracy w systemach wielozmianowych.

Nasza firma stawia na bezpieczeństwo i zadowolenie klienta. Łączymy profesjonalną obsługę z solidnością, punktualnością i najniższymi cenami.

Przez cały czas instnienia firmy zdołaliśmy doskonale poznać siebie, jako sprawdzony i rzetelny przewoźnik. Od początku swojej działalności dbamy o zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających pasażerów. Zależy nam na tym, aby podróż była dla każdego klienta przyjemna i komfortowa.

Transport świadczymy wygodnymi oraz przystosowanymi do długich tras busami. Cieszymy się stale rosnącym gronem zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług transportowych.

Od niedawna nasza firma zaczęła również działalność w branży drzewnej. Zajmujemy się handlem oraz pozyskiwaniem drewna opałowego i kominkowego. Oferujemy szeroki asortyment najpopularniejszych gatunków drewna liściastego i iglastego. Drewno opałowe przez nas oferowane przetwarzane jest przy użyciu profesjonalnych maszyn, co pozawala na zachowanie jednakowej długości cięcia, umożliwiającej dokładne odmierzenie żądanej ilości drewna i zachowanie dokładności ułożenia.

Jeśli uznacie naszą ofertę za interesującą i zechcecie uzyskać więcej szczegółowych informacji o oferowanych przez naszą firmę usługach, prosimy o nawiązanie bezpośredniego kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Wojsk 6a
77-130 Lipnica