WIZYTÓWKA FIRMY

'ELCONT' RADOSŁAW CIEŚLAK, FABIAN RĘBISZ...

'ELCONT' RADOSŁAW CIEŚLAK, FABIAN RĘBISZ...

Trzebownisko 928C, 36-001 Trzebownisko
tel: 601 903 800
branża: automatyka elektronika, projektowanie/dokumentacja/architektura, systemy alarmowe i p.poż.

Opis firmyZ przyjemnością przedstawiamy państwu firmę Elcont Sp.j. Jesteśmy spółką zajmującą się projektowaniem i wykonawstwem systemów automatyki i sterowania. Doświadczenie zdobyte przez właścicieli na przestrzeni lat w różnych gałęziach przemysłu zaowocowało powstaniem samodzielnej firmy. Zaufało nam już wielu inwestorów czego wynikiem są profesjonalnie zrealizowane projekty m.in. w przemyśle i branży wodno-kanalizacyjnej. Nasze kwalifikacje potwierdzają liczne referencje.

Realizujemy kompleksowo zadania z szeroko rozumianej branży elektrycznej od zaprojektowania do produkcji i wdrożenia dedykowanych do potrzeb klienta rozwiązań. Szereg współpracujących z nami firm pozwala na realizacje zadań nie tylko z branży elektrycznej. Lata współpracy ze sprawdzonymi partnerami daje nam możliwość podjęcia się zadań zarówno z budownictwa, branży sanitarnej jak i przemysłu produkcyjnego.

Siedziba spółki mieści się w Terliczce koło Rzeszowa. Tutaj następuje prefabrykacja szaf sterowniczych, a także tworzenie systemów sterowania oraz dokumentacji. Rozwiązania przez nas oferowane są szybkie we wdrożeniu, kompleksowe, zapewniające bezpieczną i bezawaryjną pracę, a także rozsądne cenowo. Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami zapraszamy do kontaktu.

Kliknij i zobacz galerię ze zdjęciami naszych wykonanych prac.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Trzebownisko 928C
36-001 Trzebownisko