WIZYTÓWKA FIRMY

Alkometer Tomasz Data

Alkometer Tomasz Data

ul. Jerzego Świrskiego 11B/4, 80-180 Gdańsk
tel: 502 817 730
branża: laboratoria - osprzęt usługi, wojskowość/militaria/policja

Opis firmy

Tagi: alkomaty, alkomat, sklep, sprzedaż, naprawa, przegląd, serwisFirma Alkometer zajmuję się sprzedażą testerów trzeźwości i alkomatów. Oferujemy przede wszystkim profesjonalne, atestowane alkomaty dla różnego rodzaju firm, Policji, Wojska i Straży Granicznej. Dzięki nam każdy może sprawdzić czy wolno mu wsiadać za kierownicę lub czy jego pracownik spełnia podstawowe wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wykonujemy kalibrację większości sprzedawanych u nas urządzeń. Dokonujemy napraw i przeglądów serwisowych. Wszystkie wzorcowania i testy wykonywane są w naszej firmie lub w innych jednostkach honorowanych przez Polskie Centrum Akredytacji w Warszawie. Jesteśmy oficjalnym partnerem serwisowym i handlowym firmy Drager.

Podstawy naszej firmy oparte są na rzetelnej pracy, uczciwości i budowaniu partnerskich stosunków z Klientami. Pozwala nam to zwiększać ich zaufanie i zadowolenie. Dzięki ścisłej współpracy z największymi producentami i dystrybutorami, oferujemy towary najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Potrzeby Klientów są dla nas najważniejsze i decydują o kierunkach naszego rozwoju. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Kupującego, sprawna obsługa zamówień oraz terminowe dostawy. Stale zwiększamy asortyment, wdrażamy nowoczesne mechanizmy, które pomagają nam realizować założone cele i zadania.

Jeśli uznacie naszą ofertę za interesującą i zechcecie uzyskać więcej szczegółowych informacji o oferowanych przez naszą firmę usługach, prosimy o nawiązanie bezpośredniego kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Jerzego Świrskiego 11B/4
80-180 Gdańsk