WIZYTÓWKA FIRMY

INFRACO Sp. z o. o.

INFRACO Sp. z o. o.

Modlińska 129/U9, 03-186 Warszawa
tel: 89 526-68-58
branża: budownictwo - obiekty wykończenia, budownictwo - wielobranżowe/specjalistyczne, konstrukcje obiekty inżynierskie...

Opis firmy

Tagi: konstrukcje stalowe, hale, magazyny, zadaszenia, stal, stalowe

Firma Infraco jest doświadczonym i cenionym wykonawcą konstrukcji stalowych różnego przeznaczenia. Zajmujemy się wznoszeniem hal stalowych, magazynów, zadaszeń oraz obiektów innego rodzaju, wykorzystując wyselekcjonowane technologie przystosowane do specyfiki danej inwestycji.

Realizujemy projekty od podstaw we własnym zakresie.
Oferujemy gwarancję dłuższą niż konkurencja.


Zaplecze technologiczne, materiałowe i sprzętowe pozwala nam skutecznie odpowiadać na potrzeby klientów nawet o bardzo wysokich i szczegółowych wymaganiach. Gwarantujemy doskonałą jakość konstrukcji.

Satysfakcjonujące Klientów efekty naszej pracy osiągamy dzięki korzystaniu wyłącznie ze sprawdzonych technologii, które nieustannie udoskonalamy we własnym zakresie. Śrutowanie, lakierowanie i wiele innych prac przeprowadzamy w dobrze wyposażonych warsztatach Infraco, mając pełną kontrolę nad tempem, sposobem oraz jakością ich wykonania. Przestrzegamy wszelkich norm polskich oraz unijnych, zapewniając bezpieczeństwo oraz trwałość budowanych obiektów.

Dzięki elastyczności i nieustannej komunikacji z Klientem umożliwiamy wprowadzanie poprawek nawet na późnych etapach realizacji projektu. Nieustannie dążymy do jak najwierniejszego odwzorowania Państwa wizji, nie rezygnując jednak z rygorystycznych wymogów dotyczących bezpieczeństwa i jakości wykonania konstrukcji. Zawsze staramy się przekraczać żywione wobec nas oczekiwania.

Nasi Klienci nie muszą poświęcać czasu ani środków na negocjacje z wieloma wykonawcami. Współpraca z Infraco pozwala uprościć realizację projektu i zauważalnie ograniczyć jego koszt.

NIE IDZIEMY NA KOMPROMISY. JAKOŚĆ OBIEKTU I SATYSFAKCJA KLIENTA TO NASZE ABSOLUTNE PRIORYTETY.

Jeśli uznacie naszą ofertę za interesującą i zechcecie uzyskać więcej szczegółowych informacji o oferowanych przez naszą firmę usługach, prosimy o nawiązanie bezpośredniego kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Modlińska 129/U9
03-186 Warszawa