WIZYTÓWKA FIRMY

KRJ DISPLAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIE...

KRJ DISPLAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIE...

ul. Kaliska 15, 62-500 Konin
tel: 63 244 01 59
branża: artykuły biurowe osprzęt biurowy, meble/wyposażenie wnętrz, usługi artykuły drobnego handlu

Opis firmy

O nas


Firma KRJ Display jest firmą polską, która od lat prężnie i dynamicznie działa na rynku krajowym oraz na rynkach Unii Europejskiej i Europy Wschodniej.

Nasza marka jest powszechnie znana.
Jesteśmy liderem w dziedzinie produkcji profili cenowych z tworzyw sztucznych oraz produktów wytwarzanych metodą wtrysku i obróbki, stosowanych w branży wyposażenia sklepów.

Atutem KRJ Display jest również profesjonalna drukarnia, gdzie wykonujemy nadruki wszystkimi metodami na wcześniej obrobionych materiałach.

Naszym priorytetem jest obsługa firm producenckich jak i sieci handlowych z różnych branż. Jako solidny i rzetelny partner gwarantujemy wysoką jakość produktów, krótkie terminy dostaw oraz profesjonalne doradztwo. Wszystko to za rozsądną cenę, nie obliczoną na szybki zysk, lecz na długie i systematyczne współdziałanie.

Zapraszamy do zapozniania się z pełną ofertą naszej firmy.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę, poczynając od projektu, kończąc na finalnym produkcie. Jest to możliwe dzięki posiadaniu własnego zaplecza produkcyjnego, wyposażonego w nowoczesne maszyny i urządzenia do obróbki tworzyw sztucznych, metali i aluminium.

Nasze możliwości obejmują:

  • wytłaczanie profili cenowych ( dysponujemy linami produkcyjnymi firmy Battenfeld oraz 40 narzędziami do produkcj różnych profili cenowych )
  • metoda wtrysku ( dysponujemy liniami produkcyjnymi firmy Engel oraz 10 narzędziami do produkcji elementów wtryskowych )
  • narzędziownia ( dysponujemy własną narzędziownią, dzięki temu jesteśmy w stanie wyprodukować także niestandardowe profile na specjalne zamówienie )
  • nadruki ( posiadamy profesjonalną drukarnię, wykonujemy nadruki metodą: sitodruk, raster, wielkoformatowy nadruk cyfrowy metodą solwentową )
  • frezowanie cnc, wycinanie laserem w tworzywach sztucznych ( obróbka PCV, PLEXI )
  • gięcie tworzyw sztucznych ( obróbka PCV, PLEXI )
  • wytwarzanie produktów z metalu i aluminium.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Kaliska 15
62-500 Konin