WIZYTÓWKA FIRMY

"JOLJUR" Jerzy Steinhof

ul. Sportowa 11, 44-171 Taciszów
branża: sprzęt szkolny dydaktyczny sportowy

Opis firmyFirma JOLJUR zajmuje się sprowadzaniem, prezentacją i sprzedażą literatury naukowej obcojęzycznej ze wszystkich dziedzin wiedzy.

Współpracujemy z najbardziej prestiżowymi wydawcami literatury naukowej z całego świata. Realizujemy zamówienia, organizujemy wystawy i prezentacje literatury w trakcie naukowych konferencji, dokonujemy wycen tytułów, przygotowujemy zestawienia tematyczne dostępnych u wydawców książek.

Każdy zamówiony tytuł, przed ewentualnym zakupem, można oglądnąć i ocenić jego przydatność merytoryczną w naszej księgarni mieszczącej się w budynku Biblioteki Głównej Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Kaszubskiej 23.

Naszymi klientami są uczelnie wyższe, instytuty naukowo-badawcze, kliniki, wszystkie instytucje naukowe otwarte na światowe osiągnięcia nauki.

Cenimy także sobie niezwykle współpracę z indywidualnymi pracownikami naukowymi, możliwość współtowarzyszenia w indywidualnych programach badawczych.

Zamówienia realizujemy w ciągu 3-4 tygodni, zależnie od kraju, z którego pochodzi tytuł, wystawiamy faktury VAT.Dostarczamy książki pod wskazany adres.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Sportowa 11
44-171 Taciszów