WIZYTÓWKA FIRMY

REKORD KRAKÓW SYSTEMY INFORMATYCZNE SPÓŁ...

REKORD KRAKÓW SYSTEMY INFORMATYCZNE SPÓŁ...

ul. Jasnogórska 9, 31-358 Kraków
tel: 606817700 / 126615285
branża: komputery informatyka internet

Opis firmy

Firma świadczy pełen zakres usług: od konsultingu, dostawy sprzętu, rozwiązań internetowych, integracji oprogramowania, dostosowania systemów informatycznych do potrzeb klienta, aż po opiekę wdrożeniową, usługi szkoleniowe oraz serwis posprzedażowy. Z usług REKORDU korzysta ponad 300 jednostek administracji publicznej oraz ponad 200 przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

REKORD SI jest producentem dwóch autorskich pakietów oprogramowania: RATUSZ® i REKORD.ERP.

Pakiet RATUSZ® jest jednym z wiodących systemów na polskim rynku oprogramowania, który w sposób kompleksowy wspomaga pracę jednostek administracji publicznej. Skuteczne zarządzanie miastem jest możliwe dzięki wsparciu obszarów związanych z podatkami i opłatami lokalnymi, księgowością budżetowa, zasobami ludzkimi, prowadzeniem ewidencji, zarządzaniem dokumentami, elektronicznymi usługami publicznymi, a także kontrolą i analizą realizacji zadań.

korzyści programu:
 • wsparcie procesu decyzyjnego oraz efektywne zarządzanie finansami
 • integracja głównych obszarów działalności
 • dostosowanie do specyfiki danej jednostki
 • otwartość umożliwiająca integrację z urządzeniami oraz oprogramowaniem zewnętrznym
 • pełna automatyzacja wymiany danych
 • bezpieczeństwo informacji

  Pakiet Rekord.ERP to zintegrowany system do wspomagania zarządzania, który jest w pełni dostosowany do potrzeb i oczekiwań polskich przedsiębiorstw. Obsługuje wszystkie główne obszary działalności, dostarczając wiarygodnych informacji pozwalających podejmować trafne decyzje. Integrując informacje z poszczególnych działów firmy w jedno spójne i wydajne środowisko pracy, Rekord.ERP usprawnia komunikację, uproszcza procedury, co prowadzi w konsekwencji do oszczędności czasu i wzrostu konkurencyjności firmy.

  korzyści programu:
 • integracja głównych obszarów działalności (produkcja, logistyka, sprzedaż, finanse, kadry)
 • duża skalowalność dzięki modułowej budowie systemu
 • pełna kontrola procesów biznesowych w przedsiębiorstwie
 • integracja z otoczeniem (ZUS, US, platformy EDI, CAD/PDM, MES)
 • łatwość dostosowania oraz rozwijania systemu zgodnie z potrzebami klienta
  optymalizacja zasobów
 • skuteczne wdrożenia – blisko 100% z nich kończy się uzyskaniem wszystkich przyjętych założeń

  Oferujemy pełną gamę usług w sferze infrastruktury teleinformatycznej obejmującą jej projektowanie, sprzedaż oraz serwis i utrzymanie. Koncentrujemy się na współpracy z klientami instytucjonalnymi -przedsiębiorstwami, urzędami miast i gmin oraz podległymi im jednostkami. Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami, które proponujemy i do kontaktu, gdyby chcieli Państwo uzyskać jakiekolwiek dodatkowe informacje.

  Jeśli uznacie naszą ofertę za interesującą i zechcecie uzyskać więcej szczegółowych informacji o oferowanych przez naszą firmę usługach, prosimy o nawiązanie bezpośredniego kontaktu.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy!
  ul. Jasnogórska 9
  31-358 Kraków