WIZYTÓWKA FIRMY

Biuro Turystyczne Suwalszczyzna IMAGE Pa...

Biuro Turystyczne Suwalszczyzna IMAGE Pa...

ul. Chłodna 6 , 16-400 Suwałki
tel: 87 566 75 26
branża: gastronomia, turystyka imprezy masowe

Opis firmy

Proponujemy Państwu udział w organizowanych przez nas imprezach turystycznych na terenie Suwalszczyzny, Litwy, Łotwy, Estonii i Rosji oraz Czech, Słowacji, Węgier. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo propozycję wycieczek do ST. Petersburga, Moskwy a także Wilna, Kowna, Rygi, Talina i Helsinek oraz wielu stolic i miast europejskich. Proponujemy również imprezy integracyjne oraz pobyty rehabilitacyjno - wypoczynkowe w hotelach i obiektach sanatoryjnych w uzdrowisku Druskienniki na Litwie.

Dzięki temu, iż jesteśmy agentem najbardziej znanych i cenionych firm turystycznych na polskim rynku, możemy zaproponować Państwu niemal wszystkie najciekawsze kierunki wypoczynku zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Proponujemy wyłącznie sprawdzone i starannie wyselekcjonowane oferty znanych touroperatorów, takich jak: Rainbow Tours, Sun & Fun, Tourist Polska, DerTour, Exim Tours, PBP Olsztyn, Wezyr Holidays, Ecco Holiday, Ecco Travel, Neckermann oraz wiele, wiele innych.

Jesteśmy przekonani, iż nasze doświadczenie zawodowe, organizacja częstych wyjazdów studyjnych, monitorowanie jakości oferowanych usług, proponowana przez nas bogata oferta wypoczynku i zwiedzania oraz atrakcyjne ceny zagwarantują Państwu udane wakacje, a nasze wieloletnie doświadczenie znajdzie odbicie w Państwa satysfakcji i powiększy grono stałych i lojalnych klientów, a co za tym idzie ugruntuje naszą pozycję jednego z najsolidniejszych biur w Suwałkach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Chłodna 6
16-400 Suwałki