WIZYTÓWKA FIRMY

Ever Cleaning Sp. z o.o.

Ever Cleaning Sp. z o.o.

ul. Marynarska 21 , 02-674 Warszawa
branża: budownictwo - ciepłownictwo, budownictwo - sanitarno-hydrauliczne, elektryka energetyka osprzęt...

Opis firmy

W swojej pracy kierujemy się zasadą profesjonalnego partnerstwa, którą rozumiemy jako umiejętność stosowania elastycznych rozwiązań opartych na indywidualnych wymaganiach i oczekiwaniach każdego klienta. Realizujemy usługi w uzgodnionym z klientem zakresie i terminie, stosując sprawdzone procedury i metody. Dzięki nowoczesnym, certyfikowanym metodom zarządzania, uzyskujemy znaczne zwiększenie efektywności naszych usług, co staje się korzyścią dla naszych Klientów.

Zapewniamy wykonanie wszystkich czynności zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa. Pracownicy EVER GRUPY to ludzie sprawdzeni, przeszkoleni, rzetelni i uczciwi, a efektywny system kontroli jakości pozwala na skuteczny nadzór nad realizacją powierzonych im zadań.

Każdą ofertę tworzymy indywidualnie uwzględniając politykę Klienta, rodzaj prowadzonej przez niego działalności, wymagania jakościowe oraz wielkość założonego budżetu.

Dbając o naszą markę, staramy się nie zapominać o naszych pracownikach. Chcemy, aby nasz personel – który reprezentuje markę EVER - był nie tylko profesjonalny, ale i zadowolony ze współpracy.
Dzięki temu możecie liczyć, że usługi świadczone za pośrednictwem naszych pracowników, są na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Marynarska 21
02-674 Warszawa