WIZYTÓWKA FIRMY

Biuro Ochrony

Biuro Ochrony " Gryf "

ul.Szubińska 17, 81-008 Gdynia
branża: automatyka elektronika, ochrona osób mienia konwojowanie, sprzątanie pielęgnacja - obiektowa...

Opis firmy

Biuro Ochrony GRYF jest firmą nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się, opartą wyłącznie na polskim kapitale, działającą na podstawie koncesji MSWiA Nr L-1643/00 od 1997 roku i ciągle zdobywającą uznanie ze strony licznych zleceniodawców.

Jesteśmy zdecydowanym liderem odnośnie ochrony fizycznej trójmiejskich imprez masowych. Nasza praca rozpoczyna się od wnikliwej analizy zlecenia, sporządzenia wymaganych planów zabezpieczeń i ochrony, a kończy na realizacji przyjętych założeń.

Ochronę osobistą podczas pobytu w Trójmieście powierzyli nam: Gotan Projekt, Kayah, Lou Bega, Moloko, Texas, Tina Turner oraz Ricky Martin.

Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do świadczenia usług ochrony imprez masowych. Posiadamy grupę kilkuset pracowników przeszkolonych w zakresie wykonywania zadań członka ochrony służb porzšdkowych i informacyjnych. Posiadamy również pracowników z przeszkoleniem w zakresie wykonywania zadań kierownika ds. bezpieczeństwa imprez masowych.

Ponadto masza firma projektuje i instaluje systemy alarmowe. Wszystkie założone przez nas instalacje samodzielnie konserwujemy i udzielamy na nie gwarancji. Monitorujemy systemy wraz z podjazdem grupy interwencyjnej.

Jeśli uznacie naszą ofertę za interesującą i zechcecie uzyskać więcej szczegółowych informacji o oferowanych przez naszą firmę usługach, prosimy o nawiązanie bezpośredniego kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul.Szubińska 17
81-008 Gdynia