WIZYTÓWKA FIRMY

BIO-TECHNIK ADAM ŁADA

BIO-TECHNIK ADAM ŁADA

ul. Łabędzia 7, 15-539 Białystok
tel: 501 873 019
branża: budownictwo - ciepłownictwo, maszyny/urządzenia/mechanika, stolarka/drewno...

Opis firmy

Nasz firma powstała w 2010 roku. Zajmujemy się produkcją pelletu posiadamy linie o wydajności do 900 ton miesięcznie. Produkujemy pellet zgodny z norma ENplus A1 oraz przemysłowy stosowany w energetyce zawodowej. Kolejną gałęzią naszej firmy jest sprzedaż oraz budowa linii do produkcji pelletu oraz brykietu.

Posiadamy w sprzedaży poszczególne urządzenia takie jak: brykieciarki, granulatory, młyny bijakowe, suszarnie bębnowe, rozdrabniacze do słomy siana oraz drewna. Montujemy linie technologiczne o wydajności od 500 kg/h do 9 t/h .

Nasze produkty:

1. Pellet
Pellet jest wydajnym, ekologicznym i odna- wialnym paliwem w postaci granulatu z trocin drzewnych. Jest bardzo powszechnie używanym paliwem opałowym w Europie.

2. Brykiet:
W praktyce zawartość energetyczna w kostce brykietu jest dwa razy większa w porównaniu do kawałka drewna tej samej objętości (potwierdzone badaniem)- zawartość popiołu 0,58%, w praktyce ilość popiołu jest ledwo zauważalna. Nie pozostawia zanieczyszczeń i jest czystą alternatywą dla węgla- parametry jakościowe brykietu potwierdzone są badaniem i dokumentem wydanym przez Instytut Technologii Drewna w Poznaniu.

3. Ekogroszek
Ekogroszek jest paliwem stałym produkowanym bądź z węgla kamiennego, bądź też z węgla brunatnego. Przeznaczony jest on do produkcji energii cieplnej, z wykorzystaniem kotłów retortowych. Produkt ten charakteryzuje się przede wszystkim dużo lepszą jakością i większą wydajnością niż pozostałe węgle.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Łabędzia 7
15-539 Białystok