WIZYTÓWKA FIRMY

Gravity Media Arkadiusz Kuzak

Gravity Media Arkadiusz Kuzak

ul. Jana Pawła II 19, 34-600 Limanowa
tel: 600 613 300
branża: komputery informatyka internet, reklama prasa media, usługi społeczne

Opis firmy

Filmami i animacjami zajmujemy się od ponad 5 lat. Początkowo były to proste spoty reklamowe na potrzeby telebimów i ekranów reklamowych. Z czasem jednak sięgaliśmy po bardziej zaawanasowany sprzęt i oprogramowanie aby uzyskać unikalne ujęcia i efekty specjalne.

Jesteśmy zaangażowani w to co robimy ponieważ jest to nasza pasja. Uwielbiamy poświęcać swój czas i bez względu na pogodę czy późną godzinę zrobimy wszystko aby Państwa firma dostała film na czas i była zadowolona z efektu naszej pracy.

Śledzimy rynek reklamy i filmów wideo i staramy się nadążąć za panującymi trendami. Staramy się też być innowatorami i pionierami w zaproponowanych rozwiązaniach. Dlatego jeżeli się wahasz czy skontaktować się z nami i zapytać o realizację spotu do telewizji, billboardu sponsorskiego, filmu korporacyjnego, czy prezentacji produktu to zaryzykuj, a napewno zaskoczymy Cię ciekawymi pomysłami.

Oferta:

  • filmy promocyjne i korporacyjne
  • produkcja reklam i spotów
  • animacje 2D i 3D
  • filmy i zdjęcia z drona
  • reklama na telebimach i ekranach LCD

Na tą chwile możemy się pochwalić kilkudziesięcioma realizacjami. Pracowaliśmy m.in. dla Joniec, Karpol, BMW Dobrzańśki. LDK Limanowa, Szpital Limanowa, Pwiat Limanowski, Miasto Limanowa. Kilka z naszych produkcji było emitowanych w regionalnych stacjach telewizyjnych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Jana Pawła II 19
34-600 Limanowa