WIZYTÓWKA FIRMY

Zakład Usług Teletechnicznych Tomasz Żeg...

Zakład Usług Teletechnicznych Tomasz Żeg...

ul. 1 Maja 110/3, 40-237 Katowice
tel: 600 378 047
branża: automatyka elektronika, komputery informatyka internet, systemy alarmowe i p.poż....

Opis firmy

Firma istnieje na rynku od 1992 roku. Od początku funkcjonowania główny trzon naszej działalności stanowi sprzedaż, instalacja oraz serwis central telefonicznych.

W tym zakresie wykonujemy wszystkie czynnosci związane z przygotowaniem projektu, zakupem urządzeń, wykonaniem wszystkich niezbędnych podłączeń, konfiguracją centrali i jej uruchomieniem a także późniejszym serwisem zakupionego od nas sprzętu. Obsługujemy także firmy i instytucje w zakresie szeroko pojętej konserwacji i utrzymania sieci teletechnicznych, nasi klienci mogą liczyć na dostarczenie sprzętu zastępczego na czas usunięcia awarii.

W zależności od potrzeb analizujemy ruch telefoniczny w celu jego optymalizacji, instalujemy również urządzenia umożliwiające taryfikację ruchu telefonicznego w celu zmniejszenia kosztów w łączności. Wykonujemy wszelakiego rodzaju instalacje w zakresie sieci telefonicznych jak i strukturalnych. Oferujemy szeroki wachlarz sprzętu różnych firm, zarówno polskich jak i zagranicznych, w wyborze którego kierujemy się warunkami technicznymi, jak też i wymaganiami stawianymi przez klienta, którego zadowolenie jest dla nas najwazniejsze.

Oferujemy:

- Abonenckie centrale telefoniczne - sprzedaż, montaż, serwis, konserwacja, modernizacje, optymalizacja ruchu wychodzącego i przychodzącego, taryfikacja połączeń wychodzących. W naszej ofercie sprzęt m.in. firm takich jak: Telesis, Karel, Platan, Slican, Panasonic, Siemens.

- Sieci telefoniczne - projektowanie, budowa, modernizacja, konserwacja, lokalizacja i ograniczanie uszkodzeń, utrzymanie sprawności.

- Sieci strukturalne - projektowanie, budowa, modernizacja, konserwacja, lokalizacja i ograniczanie uszkodzeń, utrzymanie sprawności, dostęp do Internetu.

- Aparaty telefoniczne, telefaksy - sprzedaż, naprawa, konserwacja sprzętu każdej marki.

- Wsparcie i doradztwo techniczne przy projektowaniu nowych i modernizacji istniejących sieci telekomunikacyjnych

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. 1 Maja 110/3
40-237 Katowice