WIZYTÓWKA FIRMY

ABRAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIA...

ABRAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIA...

ul. Wiertnicza 135 A, 02-952 Warszawa
branża: laboratoria - osprzęt usługi, medycyna - laboratoria środki chemiczne, medycyna - leki opatrunki...

Opis firmy

Firma ABRAMED Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest dystrybutorem wyrobów medycznych dedykowanych przede wszystkim otorynolaryngologii. Od kilku lat dostarczamy do szpitali, klinik prywatnych i gabinetów laryngologicznych produkty medyczne, stosowane w wielu procedurach zabiegowych (dreny wentylacyjne, protezki otologiczne, opatrunki nosowe, stabilizatory i obturatory nosowe itd.), a także leczeniu ambulatoryjnym (Vacutract, EarPopper, ClearScope itd.).

Dysponujemy ofertą specjalistycznych narzędzi chirurgicznych służących do wykonywania zabiegów z dziedziny otochirurgii oraz nowoczesnych urządzeń jak np. lasery diodowe innowacyjnej firmy neoLaser z Izraela, czy sprawdzonych, doskonałej jakości endoskopów niemieckiego producenta SCHÖLLY Fiberoptic GmBH.

W naszej ofercie posiadamy produkty najwyższej światowej jakości, takich renomowanych producentów jak: Grace Medical Inc. i Summit Medical Inc. z USA oraz firmy LUT GmbH z Niemiec, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zaopatrywaniu placówek medycznych w specjalistyczny sprzęt medyczny.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Polski.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Wiertnicza 135 A
02-952 Warszawa