WIZYTÓWKA FIRMY

CENTRUM SZKOLEŃ BHP MICHAŁ MOTYKA

CENTRUM SZKOLEŃ BHP MICHAŁ MOTYKA

UL. ALEJA HENRYKA 53, 32-50 CHRZANÓW
tel: (32) 726-21-31
branża: bhp bezpieczeństwo pracy, szkolenia edukacja tłumaczenia

Opis firmy

Centrum Szkoleń BHP oferuje kompleksową obsługę w zakresie BHP, PPOŻ i ochrony środowiska. Misją naszej firmy jest poprawienie stanu bezpieczeństwa, zmniejszanie ryzyka wypadków przy pracy, ograniczenie zagrożeń oraz kształtowanie i podnoszenie umiejętności pracowników poprzez przeprowadzanie szkoleń. Doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów pozwala szybko i efektywnie realizować powierzone nam zadania.

Prowadzimy wszelkie sprawy firm w zakresie BHP, m. in.: przygotowanie pełnej dokumentacji wymaganej przez Państwową Inspekcję Pracy, dbanie o aktualizację szkoleń bhp i badań lekarskich, opracowanie i dostarczenie instrukcji bhp, sporządzenie dokumentacji powypadkowych, opracowanie oceny ryzyka zawodowego dla każdego stanowiska pracy, wyposażenie pracowników w sprzęt BHP, sprzedaż asortymentu BHP i PPOŻ. Ponadto przeprowadzamy kontrole warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP, by zwiększyć bezpieczeństwo pracowników w miejscu pracy. W przypadku stwierdzenia braków i zagrożeń, na bieżąco informujemy o tym pracodawcę oraz przedkładamy mu wnioski profilaktycznego działania w celu ich likwidacji.

Oferujemy również obsługę firm w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego. Nasi inspektorzy ds. P.POŻ. są do Państwa dyspozycji. Wykonujemy przeglądy gaśnic, hydrantów oraz wszelkiego innego sprzętu gaśniczego.

Jesteśmy niezastąpieni podczas kontroli firmy przez organy państwowe takie jak Państwowa Inspekcja Pracy, Sanepid. Dokładamy starań, aby wynik kontroli był jak najbardziej korzystny dla naszych firm. Załatwiamy wszelkie formalności urzędowe.

Działania naszej firmy są bardzo elastyczne, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Naszym wielkim atrybutem jest kompleksowość usług oraz ich szeroki wachlarz, co pozwoli Państwu na załatwienie wszelkich formalności w jednym miejscu i z jedną osobą.

Nasza oferta zawiera m.in.:

  • Szkolenia BHP, I pomocy, PPOŻ., pracy w strefach zagrożonych wybuchem czy pracy z użyciem aparatów powietrznych
  • Ocena ryzyka zawodowego
  • Dochodzenie powypadkowe wraz z dokumentacją
  • Wdrożenie i utrzymanie systemów zarządzania zgodnych m.in. z normami ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
  • Kontrole i audyty
  • Kompletna dokumentacja BHP, PPOŻ, Ochrona środowiska
  • Przeglądy i sprzedaż sprzętu PPOŻ. i BHP
  • Szeroko pojęte doradztw

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
UL. ALEJA HENRYKA 53
32-50 CHRZANÓW