WIZYTÓWKA FIRMY

DND PROJECT Jacek Dziatkowski

DND PROJECT Jacek Dziatkowski

ul. Hodowlana 12, 03-543 Warszawa
branża: bhp bezpieczeństwo pracy, budownictwo - wielobranżowe/specjalistyczne, dekarstwo...

Opis firmy

DND PROJECT to prężnie rozwijająca się firma działająca na rynku branżowych szkoleń i konferencji. Od lat organizujemy szkolenia, seminaria, kongresy i konferencje, skierowane do wyselekcjonowanych podmiotów zajmujących się profesjonalnie realizacją inwestycji budowlanych na wszystkich jej etapach z wykorzystaniem systemów, technologii i rozwiązań dedykowanych dla obiektów budowlanych o różnym charakterze, jak i przeznaczeniu.

Naszym obszarem działań są grupy zawodowe z sektora branży m.in. przeciwpożarowej, budowlanej, instalacyjnej i elektroenergetycznej. Aktywnie od lat wspieramy również działania Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Organizujemy zarówno seminaria i konferencje otwarte, jak i szkolenia zamknięte dla firm i instytucji, w których udział biorą menedżerowie, specjaliści oraz pracownicy administracji.Nasze działania koncentrują się na dostarczaniu profesjonalnych informacji, które wspomagają podejmowanie właściwych decyzji przez naszych Klientów – tak w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Nasza lista szkoleń nigdy nie jest zamknięta. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie dotyczące każdego zagadnienia czy tematu.

Gwarantujemy organizację szkoleń na najwyższym poziomie.Szerokie i długoletnie doświadczenie pozwala nam sprostać każdemu, nawet bardzo nietypowemu zamówieniu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Hodowlana 12
03-543 Warszawa