WIZYTÓWKA FIRMY

Air Engineering Sp. z o.o.

Air Engineering Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 223A/10 40-600 Katowice
branża: klimatyzacja wentylacja chłodnictwo, projektowanie/dokumentacja/architektura

Opis firmy

Tagi: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo

Firma Air Engineering oferuje sprzedaż i montaż systemów klimatyzacji oraz wentylacji. Zapewniamy naszym klientom kompleksowe usługi: od przygotowania projektu instalacji, po transport i montaż. Ponadto zajmujemy się serwisem klimatyzatorów i wentylatorów.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne systemy klimatyzacji VRF i VRV oraz systemy oparte na pompach ciepła i rekuperacyjne. Korzystamy wyłącznie z urządzeń renomowanych marek. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm Daikin i Mitsubishi Electric

Projekt

Zapewniamy kompleksową obsługę od koncepcji do projektu. Projektujemy instalacje klimatyzacyjne i wentylacyjne dla obiektów wielkopowierzchniowych. Działamy na terenie całego kraju.

Montaż

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm Mitsubishi Electric i Daikin w dziedzinie dostawy, montażu, serwisu i instalacji systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Serwis

Szybko i skutecznie. Diagnozujemy, naprawiamy, dostarczamy części. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Posiadamy Certyfikaty autoryzacyjne Mitsubishi Electric, Daikin, LG, Samsung, York, Fujitsu.

Sklep internetowy

Zapraszamy do naszych sklepów internetowych z klimatyzacją i wentylacją. Jako autoryzowany przedstawiciel Mitsubishi Electric, Daikin czy Samsung zawsze oferujemy atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do kontaktu z nami.
ul. Kościuszki 223A/10 40-600 Katowice