WIZYTÓWKA FIRMY

Vistal Eko Sp. z o.o.

Vistal Eko Sp. z o.o.

Ul. Leśna 6, Kartoszyno, 84-110 Krokowa
tel: 58 620 81 48
branża: budownictwo - obiekty wykończenia

Opis firmy

Grupa Kapitałowa VISTAL bazując na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu oferuje kompleksowe wykonywanie różnorodnych konstrukcji stalowych w Polsce i Europie.

Nasz obszar działania to prefabrykacja, montaż, prace antykorozyjne, badania NDT obiektów branży mostowej, okrętowej, energetyki wiatrowej oraz Offshore.

Obecnie Grupa VISTAL oferuje:

konstrukcje ze stali węglowych, stopowych, nierdzewnych i z aluminium w branży mostowej, okrętowej, offshore, przemysłowej, energetyki wiatrowej, ochrony środowiska oraz telekomunikacyjnej,

- montaże obiektów mostowych na budowach,
- materiały hutnicze,
- remonty statków,
- obróbkę mechaniczną ciężką dużych powierzchni,
- cynkowanie ogniowe,
- serwis urządzeń do spawania i cięcia,
- projektowanie,
- wykonywanie badań nieniszczących na konstrukcjach spawanych.

Szeroki wachlarz usług jak oferujemy pozwala na dostarczanie naszym klientom produktów, często o nieprzeciętnych parametrach wagowych i wymiarowych, spełniając najwyższe wymagania jakościowe. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i wytrzymałość naszych konstrukcji by mieć pewność, iż spełnią najsurowsze wymagania norm budowlanych, według standardów polskich i europejskich.

Dostarczając produkty wysokiej jakości zyskaliśmy uznanie klientów w kraju i za granicą. Możemy się poszczycić stałymi relacjami partnerskimi z firmami z całej Europy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Ul. Leśna 6
Kartoszyno
84-110 Krokowa