WIZYTÓWKA FIRMY

ERCO PRZEMYSŁAW ŻELEWSKI

ERCO PRZEMYSŁAW ŻELEWSKI

UL. TRAKTOROWA 202, 91-218 ŁÓDŹ
tel: 510 420 718
branża: klimatyzacja wentylacja chłodnictwo

Opis firmy

Nasza firma- jako samodzielna jednostka- działa na rynku od 2008 roku, jednakże mając pokoleniowe doświadczenie możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem w branży instalacyjnej, w szczególności instalacji wentylacyjno-klimatyzaczyjne, chłodniczej oraz grzewczej, które to realizowane sa przez nas kompleksowo (instalacja-uruchomienie-serwis).

REALIZUJEMY INWESTYCJE ZARÓWNO KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH, INSTYTUCJI PAŃSTWOWYCH, A TAKŻE WSPÓŁPRACUJEMY Z WYKONAWCAMI GENERALNYMI.

Firma oferuje:

MIESZKANIA I DOMKI JEDNORODZINNE

Najlepszym rozwiązaniem na komfort w codziennym życiu jest świeże powietrze i odpowiednia temperatura. Nic prostszego - nawet w małym mieszkaniu można dobrać rozwianie spełniające nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

BIURA I INSTYTUCJE

Mamy duże doświadczeniu w planowaniu i rozprowadzaniu instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej oraz grzewczej zarówno w pojedynczych pokojach biurowych jak również pomieszczeniach wymagających specjalistycznych rozwiązań jak serwerownie czy laboratoria.

PRZEMYSŁ

Nasza firma zajmuje się również montażem systemów wentylacyjnych zaprojektowanych dla wielkometrażowych powierzchni magazynowych lub bardzo wyspecjalizowanych pomieszczeń np. szpitalne sale operacyjne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
UL. TRAKTOROWA 202
91-218 ŁÓDŹ