WIZYTÓWKA FIRMY

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jaros...

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jaros...

Stare Buczyce 16, 21-505 Janów Podlaski
email: wke@vp.pl
branża: automatyka elektronika, turystyka imprezy masowe

Opis firmy

Jeśli chcesz zorganizować niezapomnianą imprezę i potrzebujesz firmy, która kompleksowo zajmie się organizacją przedsięwzięcia – trafiłeś idealnie. Wschodnie Konsorcjum Eventowe to związek doświadczonych firm, które od wielu lat świadczą usługi w jednej z najlepiej rozwijających się branż czyli eventowej. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wyzwania napędzają nas do pracy. Zrealizujemy nawet najtrudniejsze pomysły klienta.

W katalogu naszych usług znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do przygotowania udanej imprezy. Dysponujemy sceną, nagłośnieniem, oświetleniem oraz całym niezbędnym zapleczem. Dla najmłodszych mamy cały zestaw urządzeń rekreacyjnych oraz gier zręcznościowych. Starszym polecamy pokazy barmańskie czy grę w karty. W swojej ofercie posiadamy namioty, które pozwolą zorganizować gustowny bankiet.

To nie koniec naszych atutów. Współpracujemy z wieloma artystami. Potrafimy wynegocjować preferencyjne ceny występów, niedostępne dla większości innych agencji.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy profesjonalną wycenę. Jesteśmy do dyspozycji! Uśmiech na twarzy klienta jest dla nas najlepszą nagrodą.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Stare Buczyce 16
21-505 Janów Podlaski