WIZYTÓWKA FIRMY

Przedsiębiorstwo

Przedsiębiorstwo "PASCAL" Sp. z o.o.

ul. Pstrągowa 38, 40-748 Katowice
branża: automatyka elektronika, bhp bezpieczeństwo pracy, elektrotechniczne urządzenia...

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Pascal wspólnie z firmą Sinotec zajmuje jedną z wiodących pozycji w Europie w dziedzinie zabudowy i zabezpieczenia stanowisk spawalniczych.

Pascal jest specjalistą w rozwiązywaniu każdego specyficznego problemu występującego na stanowiskach szlifierskich i spawalniczych. Korzystając z technologii i wieloletnich doświadczeń firm: Optac i Sinotec potrafimy zaproponować naszym klientom optymalne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa czy ergonomii stanowiska pracy spawacza. Dlatego wiele firm traktuje współprace z nami jako okazje do odnowy zoptymalizowania i modernizacji swoich linii produkcyjnych.

Oprócz kompletnych projektów, produkujemy szeroką paletę produktów standartowych, które znajdują się w stałej sprzedaży i na które gwarantujemy bardzo krótkie terminy dostaw.

Na rynku polskim jako jedyny krajowy producent tego typu sprzętu oferujemy bezkonkurencyjny serwis montażowy i gwarancyjny (np. naprawę uszkodzonych kurtyn).

Dzięki przemyślanym procesom produkcyjnym i logistycznym oferujemy na produkty o najwyższej jakości najkorzystniejsze ceny. Wszystkie nasze produkty podlegają ścisłej kontroli jakości i spełniają kryteria międzynarodowych norm i standardów. Naszym celem jest nie tylko bezpieczeństwo pracy lecz również poprawa wydajności, jakości i komfortu miejsca pracy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do kontaktu z nami.
ul. Pstrągowa 38
40-748 Katowice