WIZYTÓWKA FIRMY

STUDIO OTOEFEKT.PL - ARTUR OLEJARCZYK

STUDIO OTOEFEKT.PL - ARTUR OLEJARCZYK

ul. Kazimierza Wielkiego 27c, 50-077 Wrocław
tel: 791-122-154
branża: komputery informatyka internet, poligrafia, projektowanie/dokumentacja/architektura...

Opis firmy

Doświadczenie zebrane w wielu innych inicjatywach pozwala nam na realizację zadań na wysokim, profesjonalnym poziomie z zakresu:

 • tworzenia stron www
 • tworzenia grafiki użytkowej
 • tworzenia multimediów
 • tworzenia czołówek do kanałów Youtube
 • tworzenia muzyki do gier
 • tworzenia filmów
 • tworzenia reklam audio
 • nagrywania lektora czy postprodukcji muzycznej.

  Przez cały okres swojej działalności firma zwraca szczególną uwagę na zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług.

  Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość obsługi, ściśle dopasowaną do jego potrzeb.

  Opis działalności:

  W naszym studio oferujemy wysokiej jakości projekty graficzne, tj. projektowanie logo, wizytówek, broszur, banerów, szat graficznych, stron www i filmów. Zajmujemy się postprodukcją muzyczną, reklamą audio, tworzeniem muzyki do gier oraz nagrywaniem lektora do materiałów e-learningowych, audiobooków czy prezentacji multimedialnych.

  Tworzymy animacje do filmów oraz czołówek do kanałów YouTube. Chętnie podejmiemy się nagrywania dokumentacji audio/video z różnego rodzaju eventów (konferencji, koncertów, etc.). Proponujemy również usługę administracji stron www oraz hostingu.

  W naszej ofercie znajdują się również zniżki dla organizacji pozarządowych. Ponadto 5% zysku z realizacji zleceń przeznaczana jest na cele statutowe Fundacji Rozwoju Indywidualnego „Praca Moc Energia”.

  Współpracując z nami wspierają Państwo działania na rzecz dzieci niepełnosprawnych i niesłyszących, a także promujących kulturę i edukację.
  Dla naszych klientów zapewniamy zniżki na poligrafię w zaprzyjaźnionych drukarniach.

  Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką naszego studio poniżej.

  O nas:

  Studio OTOEFEKT.PL to prężnie rozwijająca się firma z młodym, kreatywnym zespołem na „pokładzie”, działająca na terenie Wrocławia i świadcząca usługi kontrahentów w całej Polsce.

  Jest idealną alternatywą od sztampowych, nudnych i mało oryginalnych konceptów. Nasze usługi są wykonywane na wysokim poziomie, a realizację projektów tworzymy z wielką starannością oraz dbałością o każdy szczegół. Liczy się zadowolenie klienta.

  Tworzymy z przyjemnością.

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty:

  GRAFIKA & WWW:

 • STRONY WWW:

  Specjalizujemy się w systemach zarządzania treścią jak Wordpress czy Joomla, ale pracujemy również z komercyjnymi CMS’ami. Posiadamy rozległą bazę komponentów, wtyczek oraz szablonów, dzięki czemu oferujemy strony nie tylko estetyczne i funkcjonalne, ale w oparciu o poprawne kodowanie. Chętnie zajmiemy się również administracją Państwa strony.

 • ADMINISTRACJA STRON WWW ORAZ HOSTING:

  Zdajemy sobie sprawę, iż zapewnienie aktualnych treści na stronie internetowej może być czasochłonne, wymagać specjalistycznej wiedzy lub wiązać się z zatrudnieniem pracownika. Możemy przejąć od Państwa ten obowiązek. Jesteśmy w stawnie wprowadzić dla Państwa materiały na Państwa stronie, dbać o jej ciągłe funkcjonowanie, przy okazji udzielić wskazówek, opierając się na zdobytym przez nas doświadczeniu.

 • SKLEPY INTERNETOWE:

  Branża e-commerce bardzo nas ciekawi od lat, przez co mamy za sobą doświadczenie w starszych rozwiązaniach jak Zen Cart czy Os-Commerce. W obecnym momencie oferujemy wdrożenie systemów sklepowych jak Presta Shop, Magento, Open Cart, a także działających w środowiskach CMS, jak WooCommerce.

 • SKRYPTY STAND-ALONE:

  W niektórych przypadkach tradycyjne strony www mogą nie być wystarczające wobec oczekiwań Klienta. Wówczas wdrażamy tzw. skrypty stand-alone dedykowane konkretnym rozwiązaniom, na przykład stworzeniu serwisu typu pytań i odpowiedzi na bazie Yahoo A&Q.

 • SKŁAD BROSZUR/MAGAZYNÓW:

  Z przyjemnością opracowywujemy skład magazynów, katalogów firmowych - od sklepów meblowych do portfolio fotografów, wykonujemy broszury/newslettery firmowe, a także chętnie opracujemy dla Państwa graficznie roczny raport z działalności, w oparciu o estetyczne infografiki.

 • PROJEKTOWANIE GRAFICZNE:

  W grafice 2D nie ma dla nas tajemnic. Wykonamy zlecenia związane zarówno z projektowaniem wizytówek oraz ulotek, jak również plakatów, reklam wielkoformatowych, banerów. Lubujemy się również w projektowaniu logotypów - zarówno dla biznesu, jak i działalności edukacyjnych.

 • WYDRUKI:

  Współpracujemy z kilkoma dobrymi miejscami do druku Państwa projektów i zamówień. Dzięki współpracy z odpowiedzialnymi partnerami, oferujemy klientom zamawiającym drukowanie o 10% taniej w stosunku do regularnych cen.

  AUDIO & VIDEO:

 • MUZYKA DO FILMÓW I GIER:

  Tworzenie dźwięku to prawdziwa przygoda. Możliwość odwzorowania klimatu gry czy filmu to duże wyzwanie, do którego warto zaangażować najwyższej jakości sprzęt, instrumenty i oprogramowanie. Podejmiemy się pisania ścieżek dźwiękowych i udźwiękawiania filmów, gier czy aplikacji mobilnych/internetowych .

 • POSTPRODUKCJA MUZYKI/MASTERING:

  Po spędzeniu wielu godzin na nagrywaniu i miksowaniu utworu, sam efekt nie nadąża jednak za komercyjnymi wydawnictwami, zwłaszcza jeśli chodzi o zagadnienie głośności, dynamiki i przejrzystości całego brzmienia. Pracujemy na zaawansowanym oprogramowaniu i sprzęcie.

 • NAGRYWANIE LEKTORA I AUDIOBOOKÓW:

  Wciąż rozbudowujemy nasz bank głosów, jednocześnie sami doskonaląc swoje umiejętności lektorskie poprzez kursy i ćwiczenia. Nasze studio oferuje możliwość nagrania głosu do prezentacji, filmów, materiałów e-learningowych, instruktażowych. Chętnie podejmiemy współpracę przy nagrywaniu audiobooków czy słuchowisk.

 • NAGRYWANIE REKLAM RADIOWYCH:

  Inwestycje poczynione w sprzęt do rejestrowania dźwięku, komponowania muzyki, jak i nagrywania dźwięków otoczenia pozwalają nam na nagrywanie reklam, które jakością będą odpowiednie do emisji w radio, ale także w centrach handlowych czy poprzez głośniki z samochodów reklamowych.

 • ANIMACJE VIDEO:

  Na bieżąco udoskonalamy nasze zdolności w programach typu Adobe After Effects. Dzięki temu oferujemy zaawansowane i dynamiczne animacje video, które idealnie można wykorzystać dla czołówek kanałów na Youtube, prezentacji aplikacji, strony www czy konceptu biznesowego.

 • DOKUMENTACJE AUDIO/VIDEO:

  Mając za sobą doświadczenie w rejestrowaniu koncertów czy wydarzeń tworzonych przez organizacje pozarządowe, z przyjemnością stworzymy dokumentację audio/video z Państwa spotkania biznesowego, konferencji czy eventu kulturalnego. Oprócz wysokiej jakości obrazu, naszym konikiem jest doskonała jakość dźwięku, w czym pomaga nam specjalistyczny zestaw mikrofonów.

  Tajemnicą naszego sukcesu jest pracowitość i uczciwość oraz konsekwencja w działaniu.

  Aby sprostać wymaganiom rynku i Naszych Klientów ciągłe poszerzamy ofertę. Ufamy, że na naszej stronie znajdą Państwo wyczerpujące informacje na temat naszej działalności. Mamy nadzieję, że współpraca z nami przyniesie Państwu wymierne korzyści.

  Ponadto prowadzimy na Kazimierza Wielkiego 27c we Wrocławiu Platformę wydawaną przez Fundację Rozwoju Indywidualnego „Praca Moc Energia”, na której znajdziecie magazyn o kulturze i edukacji, informacje o inkubatorze przedsiębiorczości, akcjach charytatywnych, jak i naszym studio.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług
  ul. Kazimierza Wielkiego 27c
  50-077 Wrocław