WIZYTÓWKA FIRMY

Sabaj - System Sp. z o.o.

Sabaj - System Sp. z o.o.

ul. Mariana Domagały 15, 30-841 Kraków
tel: 603-962-192+
branża: budownictwo - wielobranżowe/specjalistyczne, elektryka energetyka osprzęt, komputery informatyka internet...

Opis firmy

Firma Sabaj-System powstała w 1965 r. jako zakład produkujący narzędzia tłocząco-wykrawające. Nasza pierwsza lokalizacja mieściła się w „zagłębiu” producentów, jakimi były Świątniki Górne, słynące wówczas z produkcji wyrobów metalowych, m.in. kłódek i kluczy.

Sukcesywnie rozwijaliśmy się przez kolejne lata i w 1998 r. wdrożyliśmy normę zarządzania produkcją i jakością ISO 9001. W 2001 r., na gruncie wieloletniego doświadczenia, powiększyliśmy swoje możliwości. Konieczne było przeniesienie działalności do większej hali – byłej fabryki domów FADOM przy ul. Domagały na krakowskich rybitwach.

W nowym miejscu pracy przestrzeń i technologia pozwoliły na wydajniejszą produkcję asortymentu teleinformatycznego i elektrotechnicznego. Rozwinęliśmy swoje możliwości w zakresie produkcji szaf teleinformatycznych różnego rodzaju oraz rozdzielnic, także tych nietypowych.

Oferowane spektrum produktów i usług obejmuje:

 • Rozdzielnice niskiego napięcia z blachy stalowej, nierdzewnej i tworzyw sztucznych
 • Systemy sterownicze i teletransmisyjne
 • Szafy teleinformatyczne
 • Zabudowę mieszkaniową
 • Zaawansowane technologie wykrawania laserowego
 • Kompleksowe usługi w zakresie obróbki blach

  Blisko 50-letnia tradycja i doświadczenie firmy Sabaj-System pozwalają skutecznie wykorzystać najnowsze technologie. Jest to ważne także ze względu na realizacje niestandardowych zamówień, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

  Własny park technologiczny i zaplecze laboratoryjne dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług i produktów oraz zapewniają nowoczesną i efektywną technologię realizacji nawet najtrudniejszych zamówień. Potwierdzeniem walorów produktów i usług firmy Sabaj-System jest uznanie jakie zdobyły na wymagających rynkach Europy (Litwa, Łotwa, Rosja, Ukraina, Szwecja) i Stanów Zjednoczonych.

  Produkty firmy znajdują szerokie zastosowanie w sektorze budownictwa publicznego i przemysłowego. Gwarancją wysokiej jakości i niezawodności oferowanych produktów i usług są zdobyte certyfikaty: BBJ – Biura Badawczego ds. Jakości Stowarzyszenia Elektryków Polskich oraz ISO 9001:2008.

  Zapraszamy do współpracy!
  ul. Mariana Domagały 15
  30-841 Kraków