WIZYTÓWKA FIRMY

MAREK SZEWCZUK EMARTECH

MAREK SZEWCZUK EMARTECH

ul. Książkowa 7D/502, 03-134 Warszawa
branża: artykuły biurowe osprzęt biurowy, komputery informatyka internet

Opis firmy

Firma Emartech zajmuje się serwisem urządzeń drukujących, sprzedażą materiałów do drukarek, wynajmem i dzierżawą kopiarek.

Głównym profilem działalności firmy jest serwis i naprawa drukarek.

Naszą domeną jest natychmiastowa realizacja zleceń, a także przystępne ceny. Nasi Klienci są zadowoleni z świadczonych przez nas usług. Na tle konkurencji wyróżniamy się także udostępnianiem materiałów eksploatacyjnych do drukarek, zestawów konserwacyjnych oraz części do drukarek oraz pozostałych urządzeń biurowych.

Zajmujemy się również naprawami profesjonalnych urządzeń drukująco-kopiujących większości producentów.

Nasza firma posiada w ofercie wypożyczanie sprzętu na czas określony w umowie, za określoną, lecz przystępną sumę.

Najkorzystniejszy jest wynajem długoterminowy, który w ostatecznym rozrachunku wychodzi znacznie taniej. W ramach wynajmu można otrzymać do użytkowania sprzęt wielofunkcyjny dający dokumenty czarno-białe, jak również kolorowe. Wśród dostępnych urządzeń można liczyć na sprzęt Konica minolta, który jest sprawdzony oraz cieszy się wysokim uznaniem użytkowników. Rzadko ulega usterkom, dlatego jest polecany przez naszą firmę i wypożyczany w ramach dzierżawy. W jego skład wchodzi ksero, drukarka, podajnik oryginałów oraz skaner.

Zajmujemy się również innymi elementami komputerów oraz sieci komputerowej.

Naprawa kopiarki może powodować czasami potrzebę zmian w systemie, instalacji sterowników lub aktualizację systemu – robimy to. Dodatkowo przeprowadzamy konfigurację sieci internetowej i podłączenia komputera do routera.

Oferujemy swoje usługi nie tylko przedsiębiorstwom, lecz również osobom prywatnym, które często nie mogą liczyć na inne wsparcie. Dzięki nam mogą mieć pewność, że wsparcie jest profesjonalne

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Książkowa 7D/502
03-134 Warszawa