WIZYTÓWKA FIRMY

Przedsiębiorstwo Usługowe Agata Lekki BL...

Przedsiębiorstwo Usługowe Agata Lekki BL...

ul. Grunwaldzka 30, 62-100 Wągrowiec
tel: 785 318 307
branża: budownictwo - ciepłownictwo, budownictwo - obiekty wykończenia, klimatyzacja wentylacja chłodnictwo...

Opis firmy

Główną działalnością firmy BLAST GROUP są prace wykonawcze, kosztorysowe w zakresie instalacji wentylacji i klimatyzacji, projekty instalacji sanitarnych.

Przygotowanie ofert odbywa się w oparciu o urządzenia i technologię Odnawialnych Źródeł Energii takie jak:

 • rekuperatory do pozyskiwania energii odpadowej z wentylacji,
 • kolektory słoneczne do podgrzewania ciepłej wody użytkowej i ogrzewania,
 • pompy ciepła do produkcji ciepła,
 • gruntowe wymienniki ciepła.

  Kompleksowa obsługa, oraz bardzo spersonalizowane podejście do klienta indywidualnego, pozwala naszym zleceniodawcom zaoszczędzić nie tylko pieniądze ale i czas, jakże istotny w dzisiejszym świecie.

  Ważnym atutem naszej firmy jest dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe w branży instalacyjnej i dobrze rozwinięta sieć kontaktów z producentami wiodących urządzeń, co pozawala na złożenie klientom ofert, opartych na urządzeniach i systemach w najkorzystniejszych cenach rynkowych.

  Najnowsze trendy obowiązujące na rynku budowlanym oraz aktualne problemy i wyzwania, z którymi boryka się sektor energetyczny również zmuszają wykonawców, projektantów i samych klientów indywidualnych, do poszukiwania nowych alternatywnych rozwiązań technicznych dla instalacji wentylacji, klimatyzacji, centralnego ogrzewania, elektrycznych itp.

  I tutaj naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi nasza firma, która pomoże stworzyć koncepcję, projekt i dopasować go do najbardziej wymagających wizji naszego klienta.

  Zapraszamy do współpracy!!!
  ul. Grunwaldzka 30
  62-100 Wągrowiec