WIZYTÓWKA FIRMY

MARTOM ENERGY TOMASZ KOWALCZYK MARCIN IW...

MARTOM ENERGY TOMASZ KOWALCZYK MARCIN IW...

ul. Wojska Polskiego 42, 97-400 Bełchatów
branża: automatyka elektronika, budownictwo - ciepłownictwo, budownictwo - obsługa...

Opis firmy

Firma “MARTOM ENERGY” S.C. związana jest z branżą energetyczną na potrzeby której świadczy usługi poprawiające jakość i osiągi urządzeń. Podstawowym atutem firmy jest liczna kadra wybitnych specjalistów. Wielu z nich kierowało lub współuczestniczyło w: projektowaniu, kompletacji dostaw, nadzorowaniu montażu, badaniach po-montażowych, rozruchu urządzeń i układów elektro-energetycznych w nowo budowanych i modernizowanych elektrowniach, elektrociepłowniach. Firma świadczy usługi dla energetyki zawodowej, elektro-ciepłowni i ciepłowni przemysłowych oraz różnych branż przemysłu i ciepłownictwa.

Głównym kierunkiem działalności firmy są usługi rozruchowe obiektów i urządzeń cieplno-elektroenergetycznych ,analiza i ocena ich pracy wraz z wyznaczaniem kierunków modernizacji. MARTOM ENERGY prowadzi również szkolenia techniczne tematycznie związane z szeroko rozumianym wytwarzaniem i przetwarzaniem energii elektrycznej i cieplnej.

Oferta firmy obejmuje:

 • odbiór po-montażowy urządzeń,
 • prowadzenie ruchu regulacyjnego,
 • optymalizacja pracy urządzeń,
 • prowadzenie ruchu próbnego,
 • przekazanie obiektu Inwestorowi
 • szkolenia techniczne w zakresie pracy i nadzoru nad urządzeniami energetycznymi

  Oferujemy kompleksowe usługi rozruchowe urządzeń energetycznych (kotłów parowych i wodnych, turbin parowych, urządzeń pomocniczych, sieci cieplnych itp.) nowych, modernizowanych i po remontach kapitalnych w pełnym zakresie.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy!
  ul. Wojska Polskiego 42
  97-400 Bełchatów