WIZYTÓWKA FIRMY

Neptun ESCO Sp. z o.o. Sp.k.

Neptun ESCO Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Pomorska 1C/1, 84-230 Rumia
branża: budownictwo - obsługa

Opis firmy

Grupa Neptun EKO jest wspólnym dziełem fachowców w dziedzinie inżynierii środowiska oraz inżynierii finansowej. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2005 roku, systematycznie poszerzając zakres oferowanych usług oraz obszar działania. Obecnie działamy na terenie całej Polski.

Jesteśmy liderem w dziedzinie audytingu energetycznego.

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji efektywności energetycznej na etapie przedprojektowym – wykonujemy audyty energetyczne, zajmujemy się działalnością w zakresie pozyskiwania świadectw efektywności energetycznej (tzw. Białych Certyfikatów) oraz pozyskujemy zewnętrzne dofinansowanie dotacyjne i pożyczkowe ze środków krajowych i unijnych.

Oferujemy:

 • białe certyfikaty - studium wykonalności, kompleksowe wykonanie procedury pozyskania i zbycia

  Pozyskaliśmy Białe Certyfikaty dla׃

  Odlewnia Żeliwa "Śrem" S.A., Stocznia CRIST S.A. Gdynia, Mercor S.A. Cieplewo, Kujawskie Zakłady Poligraficzne "DRUK-PAK" S.A. Aleksandrów Kujawski, "Safilin" Sp. z o.o. Szczytno i Miłakowo, Fabryka Wyrobów Runowych "Runotex" S.A. Kalisz, Indykpol S.A. Olsztyn, Frednowy Trękusek, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska "WART-MILK" w Sieradzu, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Giżycku, "Mleko" Sp. z o.o. w Lipsku (Grupa Polmlek), RenCraft Sp. z o.o. dla obiektów samorządowych w województwie Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim, Energia Polska S.A. dla obiektów samorządowych w województwie Łódzkim, Świętokrzyskim i Małopolskim, Port Lotniczy Szczecin Goleniów Sp. z o.o., Katolickie Centrum Formacji w Sikorzu, MPEC Ostróda, MPEC Morąg, LPEC Lublin, MPEC Chełm, Krynicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Krynicy Zdroju, Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piaski" w Białymstoku, Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zarzew" w Łodzi, Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zapora Mylof" w Zaporze, Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jasień" w Gdańsku

 • audyt energetyczny przedsiębiorstwa: kompleksowa realizacja obowiązku wynikającego z ustawy

  Audyt energetyczny przedsiębiorstwa jest procedurą mającą na celu przeprowadzenie szczegółowych i potwierdzonych obliczeń dotyczących proponowanych przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej. W ramach audytu energetycznego przedsiębiorstwa, w oparciu o przepisy ustawy, normy PN-EN 16247 oraz Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady nr 2012/27/UE w sprawie efektywności energetycznej, dokonujemy szczegółowego przeglądu zużycia energii w budynkach lub zespołach budynków, w instalacjach przemysłowych oraz w transporcie, odpowiadających łącznie za co najmniej 90 % całkowitego zużycia energii przez przedsiębiorstwo.

  Podczas wykonywania audytów energetycznych ściśle współpracujemy z załogą przedsiębiorstwa, uwzględniając preferencje, potrzeby, możliwości inwestycyjne oraz inne szczególne uwarunkowania i ograniczenia

  W swoich działaniach wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i sprawdzone procedury, dzięki czemu działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie.

  Zapraszamy do współpracy
  ul. Pomorska 1C/1
  84-230 Rumia